اصفهان دارای شهرک سبز می شود

20

در آخرین نشست هم اندیشی کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان با دستگاه های اجرایی، شهرک سبز، برای فناوری و انرژی های تجدیدپذیر محلی جانمایی  شد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار در راستای جانمایی شهرک سبز، فناوری و انرژی های تجدیدپذیر جلسه ای با حضور نمایندگانی از جهادکشاورزی، سازمان غذا و‌دارو و اداره کل پشتیبانی امور دام برگزار کرد.

در این جلسه پس از توافق نظر در محل ایجاد شهرک مذکور، مقرر شد جلسه ای با استانداری اصفهان برای اطلاع از نحوه انجام امور اداری مربوط برگزار شود.
شایان ذکر است این شهرک به پیشنهاد اتاق بازرگانی اصفهان با هدف استقرار شرکت های تولیدکننده دارو و فراورده های دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و صنایع دانش بنیان و به منظور اشتغالزایی هرچه بیشتر برای افراد تحصیلکرده به ویژه بانوان دانش آموخته در رشته های مرتبط احداث خواهد شد و می تواند تاثیر ویژه ای در انتقال دانش فنی و توسعه علمی، کاهش هزینه دارو برای بیماران و ایجاد فرصت شغلی برای جوانان و توسعه صنایع سبز و فاقد آلایندگی در اصفهان داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد