برای برگزاری یک جلسه مجازی از کدام ابزار ارتباط ویدئویی استفاده کنیم ؟

21

ظهور ویروس کرونا در  دنیا  و اعمال محدودیت های مربوط به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث شد سازمان های دولتی و بنگاه های اقتصادی در  ارتباطات درون و برون سازمانی با چالش های متعددی روبرو شوند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، ممنوعیت در برگزاری تجمع ها و جلسات کاربردی باعث که بنگاه های اقتصادی از شبکه های اجتماعی و ابزارهای اینترنتی برای برگزاری جلسات مجازی و آنلاین استفاده کنند.

مرکز شتابدهنده تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی اصفهان ۱۳ ابزار برجسته ارتباط ویدئویی آنلاین را مورد بررسی و با ارایه نتایج این بررسی، نقاط ضعف و قوت هر یک را  مورد ارزیابی قرار داد.

مولفه های  حداکثر تعداد کاربر همزمان،امنیت ارتباط،امکان ارسال پیام و فایل  و امکان نصب بر روی سیستم عامل های مختلف در این بررسی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

بنگاه های اقتصادی می توانند با شناخت کامل هر یک از این ابزارهای ویدئویی  با کارکنان ،مشتریان و ذینفعان ارتباط دوسویه تعریف کنند.

گفتنی است مرکز شتابدهنده تجارت الکترونیک با هدف تقویت زیرساخت های تجارت الکترونیک (E-commerce)  و توسعه کسب و کارهای اینترنتی بنگاه های اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان راه اندازی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.