تدوین شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد گمرکات با مشارکت دفاتر ستادی

۳

شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد گمرکات اجرایی با مشارکت و هم افزایی دفاتر ستادی گمرک احصا و تدوین می شود تا ارزیابی عملکرد گمرکات به صورت واقعی و عملیاتی انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد از سایت گمرک، وحید خدرویسی سرپرست اداره کل بازرسی و مدیریت عملکرد گمرک در جلسه ای که با حضور نمایندگان دفاتر ستادی گمرک برگزار شد، افزود: از آنجایی که این شاخص ها مبنای ارزیابی عملکرد سازمان و‌ کارکنان زحمت کش گمرک جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط کشور که همواره در بدترین شرایط کاری در حال انجام وظیفه هستند، قرار می گیرد. لذا لازم است در این دوره شاخص های ارزیابی به گونه ای باشد تا بتواند مبنای تشخیص عملکرد سازمان باشد.

خدرویسی با تبیین و تشریح سیاست ها، ماموریت ها وظایف حساس سازمان به عنوان مرزبان اقتصادی و‌ مجری سیاست های اقتصادی کشور در حوزه تجارت خارجی ابراز امیدواری کرد با نهایی شدن این شاخص ها با همکاری دفاتر تخصصی و‌ مرتبط سازمان، شاهد ارزیابی واقعی عملکرد سازمان و تلاش همکاران‌ گمرکات ستادی و اجرایی کشور باشیم.

وی گفت: این جلسه که به‌ منظور بررسی ارزیابی عملکرد سازمان در حوزه شاخص های اختصاصی برگزار شد، مدیران و نمایندگان دفاتر صادرات، برنامه ریزی و‌ مدیریت اطلاعات، همکاریهای بین الملل، بازبینی، فن آوری اطلاعات، ترانزیت، مرکز مبارزه با جرایم سازمان یافته، اداره کل مالی، توسعه و‌ تجهیز و دفتر حقوقی حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد