دومین نشست کارگروه استانی برای انتخاب صادرکننده نمونه

9

جلسه کارگروه انتخاب صادرکننده نمونه استانی به همت کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات اتاق بازرگانی اصفهان و با حضور رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت اصفهان و نمایندگانی از اداره کل استاندارد و همچنین اداره کل گمرک با هدف انتخاب صادرکننده نمونه استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، کمیسیون تجارت این اتاق از طریق کارگروهی با حضور رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت استان اصفهان و معاون بازرگانی آن سازمان، نماینده اداره کل استاندارد اصفهان و دبیر انجمن صادرکنندگان استان اصفهان و همچنین، نماینده اداره کل گمرک اقدام به داوری و بررسی انتخاب صادرکنندگان نمونه استان ، در طی جلسات پی در پی کرد.
گفتنی است صادرکنندگان استان اصفهان، در پی فراخوان اعلام شده از طریف پورتال اتاق بازرگانی اصفهان فرم های خوداظهاری را برای اتاق بازرگانی ایران ارسال کرده و پس از اختصاص امتیاز و راستی آزمایی، بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی از جمله ارزش صادرات در سال ۹۸ و غیره ارزیابی و بررسی شده و درنهایت، صادرکنندگان نمونه استان انتخاب شدند.
اتاق بازرگانی اصفهان در نظر دارد با برگزاری مراسمی در اسفندماه سال جاری به صورت مجازی و حضوری از صادرکنندگان نمونه، تجلیل و قدردانی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد