سایت های آنلاین عمده فروشی، فرصتی برای معرفی کالاهای ایرانی

مدیر سایت عمده فروشی آنلاین عمدکس ( omdex) گفت:راه اندازی سایت های آنلاین عمده فروشی می تواند کالاهای تولید ایرانی را در دنیا معرفی و بازاریابی کند.

پریسا حاجی رحیمی در گفتگوی اختصاصی  پایگاه خبری شاخص اقتصاد تصریح کرد:بسیاری از شرکت ها سایت و بخش فروش اینترنتی دارند،اما مساله سایت داشتن یا فروش نیست، مساله این است که به کمک تکنولوژی نوع تجارت ها تغییر می کند  و هرکسی با تکنولوژی حرکت نکند  دیر یا زود از گردونه رقابت عقب می افتد.

 حاج رحیمی اضافه کرد:پلترفم هایی مانند عمدکس یک دایرکتوری از تولید کننده ایجاد می کند که  زمینه ارتباط با بنگاه های پخش یا  مصرف کنندگان نهایی برقرار می کند.

وی  اضافه کرد: هزینه نگهداری سایت به صورت تخصصی برای فعالان اقتصادی بالاست پس معمولا سایت تولید کننده ها متروکه و خالی از کاربر  می شود.این شرکت ها  با یک هزینه کم می توانند عضو پلتفرم های فروش اینترنتی  بشوند تا هزینه نگهداری سایتشان کاهش پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد:سایت های عمده فروش اینترنتی با تولید محتوا در  تمامی محصولاتی با پسوند یا پیشوند عمده صفحه یک  گوگل هستند و این یعنی فروش؛ همچنین افرادی که دنبال کالای خاصی هستند هنگام جستجو گوگل به این سایت ها مراجعه می کنند.

حاجی رحیمی اظهار داشت: در خارج از ایران اغلب نمی دانند تولیدکنندگان  ایرانی قابلیت تولید چه محصولاتی را دارند،ولی می دانیم در کشور چین در کدام روستا چه محصولی تولید می شود. این اطلاعات دقیق را  به واسطه سایت های عمده فروشی می توانیم در ایران عرضه کنیم.

مدیر سایت عمدکس خاطر نشان کرد:ایران با توجه به افزایش نرخ  دلار و پایین بودن دستمزد می تواند از این فرصت استفاده کند تا در قدم اول به کشور های همسایه و یا کشور های پرجمعیت جهان در آسیا صادرات از طریق سایت های عمده فروشی  داشته باشد.

وی در ادامه افزود:در  سایت هایی عمده فروشی اینترنتی مساله علت و معلولی(مرغ و تخم مرغ) بزرگترین چالش است؛ اگر تولید کننده محصولاتش روی سایت معرفی نکند خریدار نا امید می شود و اگر خریداری  در  سایت نباشد، تولید کننده نا امید می شود.برای حل این چالش گذشت زمان ،دسترسی به بازار و برقراری ارتباطات موثر تولیدکنندگان و خریداران  می تواند راهگشا باشد.

وی از ارایه تخفیف ۵۰ درصدی سایت عمدکس  برای  تولیدکنندگان  صنعتی و کارگاهی،پخش کننده ها و وارد کنندگان استان  اصفهان خبر داد و گفت:روی تمامی طرح های عضویت و همچنین عضویت اولیه به همراه شارژ اولیه هدیه برای این افراد به منظور تشویق به شروع و تست کردن سایت خواهیم داشت.

حاجی رحیمی  اظهار امیدواری کرد که  اهمیت وجود این سایت ها را تولید کنندگان  عمیقا متوجه بشوند زیرا هدف نهایی اینست که  همراه تولید کنندگان  برای همگام شدن با دنیای دیجیتال قدم برداریم تا بلکه نقشی تاثیر گذار در افزایش تولید ناخالص داخلی د(GDP) داشته باشیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22268

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها