شرکت نوآفرینان صنعت هیرکان؛ پشتیبان صنعت کشور

41

مدیر فنی شرکت نوآفرینان صنعت هیرکان تصریح کرد: خدماتی که شرکت هیرکان می تواند ارائه کند، عبارتند از: طراحی و ساخت قطعات مهندسی معکوس، طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات خاص، تهیه نقشه های فنی، نقشه های ساخت CAD/CAM/CAE، گزارش های مهندسی و بازرسی عیوب در زمینه کنترل کیفی، مهندسی معکوس با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا، تراشکاری CNC، فرزکاری CNC و سری تراشیCNC، طراحی و ساخت سازه های فلزی.
مهندس ایمان خیرخواه افزود: شرکت هیرکان از سال ۹۱ به صورت غیررسمی کارش را شروع کرد و از سال ۹۴ به طور رسمی و با توجه به نیاز صنایع کشور توانست در راستای طراحی و تولید قطعات مورد نیاز صنایع کشور گام های بلندی را بردارد.
وی درخصوص مزیت رقابتی شرکت هیرکان افزود: شرکت ما دانش محور است. ما از یک تیم تخصصی برخورداریم و در هر حوزه ای با توجه به نیاز آن حوزه می¬توانیم شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی را پشتیبانی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با اینکه تعمیر ساخت ضمانتی ندارد، ما سعی کرده ایم با تکیه بر دانش فنی خودمان در این زمینه توانمند ظاهر شویم و شرایط خوبی را برای کشور فراهم کرده، ضمانت کاری را به مشتریان هدیه دهیم.
خیرخواه درخصوص خدمات فنی و مهندسی شرکت هیرکان گفت: این شرکت در زمینه های مهندسی معکوس، طراحی و ساخت قطعات صنعتی فعالیت می کند و هدف خود را توسعه تکنولوژی های پیشرفته و ارائه خدمات بروز در زمینه ساخت قطعات صنعتی قرار داده است. این شرکت بر مبنای کار تیمی پایه گذاری شده که اعضای این تیم ها افرادی باتجربه و دارای تحصیلات عالی هستند.
وی درخصوص چشم انداز ۱۰ سال آینده شرکت گفت: شرکت ما در مسیری که دارد طی می کند، با موانع زیادی روبه روست؛ با این حال، دیدگاه ما چنین است که در ساخت و فروش خدمات فنی مهندسی، تامین قطعات و پشتیبانی آنها در کشور ممتاز باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد