لزوم برند سازی، سرمایه گذاری و تمرکز بر بازارهای تجاری محصولات صنعت اپتیک

5

در بازدید رئیس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان از مجموعه اپتیک، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان این که اثر اقتصاد دانش بنیان در صنعت اپتیک، پزشکی و ریلی کاملا مشهود است، بر برندسازی، سرمایه گذاری و تمرکز بر بازارهای تجاری محصولات صنعت اپتیک تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مسعود گلشیرازی در این بازدید، ضمن تشکر و قدردانی از دستاوردهای ارزشمند این مجموعه، تصریح کرد: بالندگی اقتصاد دانش بنیان در صنایع پزشکی، اپتیک و ریلی در شرایط تحریم، مشهود و قابل لمس است.

وی با بیان ضرورت سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه ریلی و پزشکی خاطرنشان کرد: اکنون ما شاهد یک تحول بنیادی و انتقال دانش در صنعت ریلی کشور هستیم و این اتفاق از منظرهای واگذاری طرح های سرمایه گذاری به این مجموعه، حمایت صنایع بالادستی، برندسازی برای حضور موثرتر در فضای کسب و کار و رسیدن به سهم مناسب در بازارهای تجاری داخلی و خارجی محصولات این صنعت بسیار مهم و ضروری است.

گلشیرازی همچنین افزود: ظرفیت بسیار مناسب این مجموعه برای مشارکت پذیری با سرمایه گذاران بخش خصوصی، با هدف توسعه فعالیت ها، قابل تامل است.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه، ضمن ابراز امیدواری از ایجاد برقراری ارتباط موثر میان صنایع استان؛ اعم از صنعت فولاد و صنایع نفت و گاز در کنار صنعت تجهیزات پزشکی، اذعان داشت: انتظار می رود با ایجاد رابطه مؤثر بین صنایع، مجموعه اپتیک بتواند زیربناهای توسعه این حوزه را  قوام بخشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.