مجمع عمومی عادی سالیانه (سال ۱۳۹۸) انجمن صنایع پلیمر استان اصفهان برگزار شد

10

این مجمع به منظور انتخاب هیأت مدیره و بازرسان برگزار و در آن پیرامون موارد مرتبط به مجمع عمومی عادی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنایع پلیمر استان اصفهان، در تاریخ ۲۹ بهمن ماه برگزار شد.
در نتیجه  این جلسه مسعود جمالی، بیژن سحرناز، سعید روغنی، اکبر لباف، اصغر اخوان مقدم، مهرداد شاطریان و عباس مؤید زفره به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و علیرضا اسماعیلی دارافشانی و امید لطفی جبلی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره برای مدت دو سال انتخاب شدند. همچنین محمد علی‌آبادی فراهانی به سمت بازرس اصلی و محمد مؤید زفره نیز به سمت بازرس علی البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند.
شایان ذکر است هدف اصلی انجمن صنایع پلیمر استان اصفهان، جلب مشارکت همه تولیدکنندگان در سیاستگذاری‌ها و تصمیم گیری‌های اساسی، برای دستیابی به اهداف مشترک در جهت بهبود محیط کسب و کار و رونق تولید است. بدین منظور، کمیسیون های تخصصی با عناوین کمیسیون آموزش، کمیسیون فنی و تحقیق و توسعه و کمیسیون بازرگانی و صادرا ت از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت نموده اند.
پیرو این نشست، جلسه دیگری نیز به منظور تعیین سمت اعضای هیأت مدیره برگزار شد که درآن مسعود جمالی به سمت رئیس هیأت مدیره، اصغر اخوان مقدم به سمت نایب رئیس هیأت مدیره، سعید روغنی به سمت خزانه دار و عضو هیأت مدیره، بیژن سحرناز به سمت منشی و عضو هیأت مدیره  و فاطمه حیدری به سمت دبیر انجمن منصوب شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد