مدل مثلثی اقتصاد مقاومتی در اصفهان اجرایی می‌شود

14

وزیر صمت در سفر به اصفهان با پیشنهاد رئیس اتاق بازرگانی اصفهان مبنی بر اجرای مدل سیاست مردمی نمودن اقتصاد مقاومتی با الگوی مثلث توسعه اقتصادی- فرهنگی و احیای مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی و نهادی (CSR) موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، علیرضا رزم حسینی از پیشنهاد مطرح شده از سوی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان مبنی بر اجرای مدل سه گانه مدیریت مردم سالارانه اقتصاد مقاومتی، استقبال و با آن موافقت کرد.
مسعود گلشیرازی خواستار اجرای پایلوت این مدل در اصفهان شد و عنوان کرد: اگر تفویض اختیار به استان اصفهان، سازمان صمت و اتاق بازرگانی از دستاوردهای این سفر قرار گیرد، از این اعتماد می‌توان به عنوان یک مدل موفق در طول زمان یاد کرد.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: مدل اجرای سیاست مردمی نمودن اقتصاد مقاومتی با الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و احیای مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی و نهادی (CSR) است که در سه ضلع آن نمایندگان مجلس، کارگزاران حکومتی و سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قرار می‌گیرند.
وی افزود:این مدل بر آن است که با استناد به بندهای ۱، ۲۰ و ۲۱ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، با احیای مسؤولیت‌های اجتماعی، توسعه متوازن منطقه‌ای را با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های بخش مردمی، با کمک معین‌های اقتصادی فرهنگی با محوریت استانداری و با هماهنگی سایر ارکان حاکمیت در بستر توانمندسازی و توان‌افزایی مردم رقم بزند.
شایان ذکر است با توجه به موافقتی که از سوی وزیر صمت با این پیشنهاد صورت گرفت، اقدامات اجرایی برای آغاز این طرح در استان از سوی اتاق بازرگانی اصفهان آغاز شده و انتظار می‌رود در آینده نزدیک و پس از محقق شدن اهداف این مدل در اصفهان، در کل کشور اجرایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد