مسئولیت‌های اجتماعی، نگاه به فعالان اقتصادی را بهبود می بخشد

18

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، تغییر نگاه مردم به سرمایه‌دار و کارآفرین به عنوان خدمتگزاران جامعه را از جمله رسالت‌های اتاق بازرگانی بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مسعود گلشیرازی در نوزدهمین جلسه هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان اظهار داشت: در شرایطی که ۸۵ درصد اقتصاد کشور دولتی است، ظرفیت محرومیت‌زدایی اجتماعی در بخش خصوصی کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.
وی با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی عنوان کرد: ایجاد سازوکاری برای تخصیص بخشی از مالیات فعالان اقتصادی به حوزه‌هایی که رفاه اجتماعی را به دنبال دارد، ضروری به نظر می‌رسد. هدفمند کردن بودجه مسئولیت اجتماعی شرکت‌های دولتی و خصولتی سلامتی جامعه را در پی دارد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، تغییر نوع نگاه آحاد جامعه به سرمایه‌دار و کارآفرین را از جمله رسالت‌های اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد.
مجتبی ملا احمدی، فعال اقتصادی و نماینده بخش خصوصی در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات اتاق دوره نهم در حوزه مسؤولیت اجتماعی گفت: این نوع اقدامات اتاق بازرگانی اصفهان در طول یک سال گذشته نگاه جامعه به فعالان اقتصادی را اصلاح کرده؛ این که مردم بدانند یک فعال اقتصادی مرفه بی درد نیست و نسبت به اتفاقات جامعه و وضعیت آن‌ها حساس و مسؤولیت‌پذیر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد