میز تجارت با قزاقستان

15

به همت کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات اتاق بازرگانی اصفهان و با هدف گسترش مناسبات تجاری ایران و قزاقستان، میز تجارت با قزاقستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این جلسه که به صورت وبینار و با حضور حسن ولی بیگی، مشاور اقتصادی اتاق مشترک ایران و قزاقستان برگزار شد، شرکت‌کنندگان در حوزه های صادرات مواد غذایی، قهوه و فرآورده‌ها، محصولات کشاورزی، انواع دیوارپوش ها و نساجی، راهنمایی هایی دریافت کردند.
در این نشست همچنین مباحثی مانند نحوه حضور در بازار قزاقستان، شرکای تجاری محصولات نامبرده، نحوه ثبت شرکت و انعقاد قراردادهای تجاری، الزامات آن، حضور در نمایشگاه‌های مربوطه و حجم واردات محصولات در قزاقستان نیز بررسی شد.
حسن ولی بیگی، مشاور اقتصادی اتاق مشترک ایران و قزاقستان، با اشاره به این نکته که قزاقستان دومین کشور مهم در پیمان اوراسیا است، بر این نکته تاکید کرد که وجود قراردادهای ترجیحی بین این دو کشور به توسعه و تسهیل تجارت منجر خواهد شد.

گفتنی است در سلسله نشست‌های میز تجارت با قزاقستان، متقاضیان به صورت اختصاصی با مشاور اقتصادی اتاق مشترک ایران و قزاقستان، مسائل خود را مورد بحث و گفتگو قرار خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد