همکاری اتاق بازرگانی اصفهان با دانشگاه علوم پزشکی

12

نایب رئیس کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: اتاق اصفهان به منظور کمک در غربالگری مبتلایان به ویروس کرونا در قالب طرح پایگاه های سلامت با دانشگاه علوم پزشکی همکاری نمود.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مجتبی کاروان به شرح اقدامات اتاق بازرگانی اصفهان در مقابله با کرونا پرداخت و افزود:  اتاق بازرگانی اصفهان در دوره نهم تحقق اتاق نسل سوم را در راس برنامه های خود قرار داده که بر مبنای آن، انجام مسئولیت های اجتماعی به یکی از اولویت های پارلمان بخش خصوصی اصفهان تبدیل شد.

وی تأمین صد دستگاه اکسیژن ساز برای استفاده در منازل به منظور کمک به آزادسازی تخت های بیمارستانی را یکی از اقدامات مهم اتاق جهت کمک به مدیریت مناسب مبارزه با پاندمی کرونا در استان عنوان کرد و گفت: این دستگاه ها به صورت پایلوت در اختیار بیمارستان الزهرا و سایر بیمارستان های درگیر ویروس کرونا قرار گرفته است.

کاروان افزود: یکصد دستگاه بای پپ نیز برای کمک به افزایش تعداد تخت های آی سی یو بیمارستان ها از این طریق و هزار دستگاه پالس اکسی متر نیز به منظورغربالگری بیماران برای استفاده در پایگاه های سلامت محله در اختیار مجموعه علوم پزشکی اصفهان قرار داده شده است.

وی همکاری اتاق در طرح پایگاه های سلامت را یکی از برنامه های کمیسیون مسئولیت های اجتماعی اتاق عنوان کرد.

شایان ذکر است در طرح پایگاه های سلامت تاکنون بیش از ۳هزار تیم غربالگری به بیش از ۵۳۰ هزار منزل مسکونی و ۲۹ هزار واحد صنفی مراجعه و موفق به شناسایی ۱۳۷ هزار فرد در معرض کرونا شدند. دراین طرح بیش از ۶۷ هزار بسته بهداشتی و حدود  ۴۵هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند شناسایی شده توزیع گردید. همچنین حدود ۱۹ هزار بسته کمکی لوازم التحریر و تجهیزات آموزش مجازی نیز بین دانش آموزان خانواده های نیازمند توزیع شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد