کسب رتبه نخست شورای گفتگوی استان، نتیجه وفاق،اتحاد و همدلی است

4

استاندار اصفهان در نود و ششمین نشست شورای گفتگو، کسب رتبه نخست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در بین شوراهای کشور را نتیجه وفاق، اتحاد، اتفاق نظر و همدلی اعضا و مسئولان دستگاه های اجرایی دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازگانی اصفهان عباس رضایی از کلیه اعضا شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان؛ به ویژه رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان دبیر شورا، به جهت کسب رتبه برتر این شورا تشکر کرد.
وی حفظ این رتبه را حاصل همدلی و همکاری همه دست اندرکاران شورا دانست و تاکید  کرد: باید گذشت و فداکاری، اخلاق و اخلاق مداری را سرلوحه امور خود قرار دهیم و در شرایط کنونی که کشور درگیر تحریم ها و کروناست، پیگیری مداوم امور توسط مسئولان استان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و این امر موجب ادای دین به مردم و در نهایت رونق اقتصادی خواهد شد.
استاندار با بیان این نکته که در حل مسایل باید جهادی و بسیجی وار پیش رویم، از مسئولان دستگاه قضایی استان اصفهان به خاطر اقدامات قاطع در خصوص جلوگیری از سوخت مازوت در استان و همکاری با استانداری در زمینه آلودگی هوا قدردانی نمود.
رضایی در این نشست از برگزاری ویدئو کنفرانسی با وزرای نیرو و نفت درخصوص موضوعات مربوط به سوخت و آلاینده های محیط زیست خبر داد.
در ابتدای این نشست نیز مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تبریک کسب رتبه اول شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در بین شوراهای کشور، از کلیه اعضای این شورا و استاندار اصفهان به عنوان رئیس شورا قدردانی نمود و کسب این نتیجه را مرهون تلاش جمعی و همراهی کلیه اعضا، مدیران دستگاه های اجرایی و استاندار محترم دانست.
وی کسب نتایج مثبت در حوزه های مختلف را از جمله دستاوردهای شورای گفتگوی استان اصفهان بیان و تصریح کرد: حمایت متولیان دستگاه قضا از مصوبات شورا و ارائه بسته های حمایتی دستگاه های اجرایی از فعالان اقتصادی و پیگیری امور توسط نمایندگان مجلس از نتایج این شورا بوده است.
دبیر شورای گفتگوی استان اصفهان در ادامه تاکید کرد: مشکلات تحمیل شده بر کشور و به تبع آن اقتصاد، شرایطی ایجاد کرده که علی رغم تلاش های صورت گرفته در این شورا، نیازمند اقدامات بیشتری برای کمک به فعالان اقتصادی و بهبود محیط کسب و کار استان هستیم.
گلشیرازی در ادامه از اصلاحیه بخشنامه اخیر بانک مرکزی در حوزه برگشت ارز حاصل از صادرات خبر داد و سهم حداقلی اصفهان در کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی را موجب نگرانی فعالان اقتصادی استان دانست و خواستار پیگیری نمایندگان و کسب کرسی های بیشتر نمایندگان استان در این کمیسیون به منظور مغفول نماندن برنامه های توسعه ای استان در بودجه ۱۴۰۰ شد.
در ادامه این نشست، استاندار اصفهان از اقدامات رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان دبیر شورا تشکر و قدردانی نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد