۴۳۴ هنرمند صنایع ‌دستی بسته حمایتی دریافت کردند

۶۳

معاون صنایع‌ دستی وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی با بیان اینکه برای جبران بخشی از هزینه‌های دوران شیوع کرونا در مرحله اول به ۳۰۵ هنرمند صنایع دستی بسته حمایتی ۱۵ میلیون ریالی پرداخت شد، گفت: این بسته حمایتی در مرحله دوم به ۱۲۹ هنرمند از سوی بنیاد کوثر اهدا شده است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد از میراث آریا، پویا محمودیان گفت: بسته حمایتی از هنرمندان صنایع دستی، هدیه نقدی بنیاد کوثر به مبلغ ۱۵میلیون ریال است که به این گروه از هنرمندان که جزو خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان به حساب می‌آیند، پرداخت شد.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور افزود : این بسته حمایتی به‌ منظور جبران بخشی از هزینه‌های هنرمندان در زمان شیوع کرونا در نظر گرفته شده و در این مرحله به ۱۲۹ هنرمند فعال صنایع‌ دستی که از خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان بودند، اهدا شده است.

محمودیان اظهار داشت : در دوره قبل نیز به ۳۰۵ نفر از هنرمندان صنایع ‌دستی واجد شرایط، این بسته حمایتی به ارزش ۱۵میلیون ریال برای هر نفر اهدا شده بود.

معاون صنایع‌دستی کشور همچنین درباره آخرین وضعیت تسهیلات کرونایی (سامانه کارا) گفت : تا امروز برای  ۱۲هزار و ۵۸۱ پرونده با اشتغال ۲۱ هزار نفر مبلغ  یکهزار و ۲۷۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد