آغاز رقابت سطح بندی تیم های شتاب دهنده صادرات بردار اتاق بازرگانی اصفهان

نخستین جلسه سطح بندی تیم های شتاب دهنده صادرات بردار با حضور رئیس اتاق بازرگانی اصفهان و میهمانان ویژه از استانداری، سازمان صمت و گمرک و داوری صادرکنندگان برای ۲۳تیم منتخب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان پس از برگزاری رویداد ماراتون صادرات در آذرماه سال گذشته و انتشار فراخوان اولین شتاب دهنده صادراتی کشور از میان حدود ۳۰۰ تیم تقاضا دهنده در این رویداد، ۶۰ تیم مصاحبه و در نهایت ۲۳ تیم پذیرش شدند.

، در مرحله بعدی تیم های پذیرفته شده پس از انتخاب کشور هدف صادراتی و آغاز تحقیقات بازار محصول، به منظور افزایش سطح آگاهی در کارگاه های آموزشی تخصصی در نظر گرفته شده از سوی اتاق بازرگانی اصفهان شرکت نمودند.

تیم های پذیرفته شده پس از تعیین سطح بندی از خدمات شتاب دهنده صادرات بردار اتاق بازرگانی اصفهان ازجمله خدمات مشاوره ای در حوزه های مختلف و حمایت های امورگمرکی و حمل و نقل، شرکت در نمایشگاه های خارجی و… برخوردار خواهند شد.

شایان ذکر است فرایند سطح بندی تیم ها طی دو روز با حضور تیم ها، اعضای شورای راهبردی شتاب دهنده صادرات و پشتیبانان در روزهای ۲۱ و ۲۹ خرداد انجام و منتخبین این مرحله به شرکت های مدیریت صادرات درراستای بهبود زیست بوم کسب و کار استان تبدیل شده و در سال جهش تولید رونق صادرات استان رقم خواهد خورد. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21813

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها