آیین کلنگ زنی پروژه ساختمان جدید اتاق بازرگانی اصفهان

رئیس اتاق بازرگانی ایران در آیین کلنگ زنی پروژه ساختمان تجارت جهانی اتاق اصفهان گفت: یقین دارم درآینده، اتاق بازرگانی اصفهان و اقتصاد این شهر، تاثیر مثبتی بر اقتصاد منطقه خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این آیین که همزمان با ولادت امام حسن عسکری (ع) و با حضور استاندار، شهردار، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر، رئیس و جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق اصفهان برگزار شد، غلامحسین شافعی افزود: اقدامی که در این منطقه انجام شده، یک قطب به هم پیوسته اقتصادی را در مرکز کشور ایجاد کرده که نه تنها اقتصاد اصفهان؛ بلکه اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی ضمن تشکر ویژه از تمامی دست اندرکاران بخش خصوصی و دولتی این اقدام مثبت و تاثیرگذار، به ویژه استانداری، شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: این اقدام اصفهان می تواند الگوی مناسب، سازنده و کارایی برای سایر نقاط ایران باشد.

شافعی افزود: برای توسعه اقتصاد کشور نمی توان به داشته های گذشته اکتفا نمود؛ بلکه باید با رصد تحولات آینده، و مطابق با این تحولات، ابزار لازم برای توسعه اقتصادی را فراهم کرد که اتاق بازرگانی اصفهان این اقدام را به نحو مطلوبی انجام می دهد.

در ادامه استاندار اصفهان گفت: به منظور تحقق اهداف عالی اقتصاد کلان نگر و رشد و توسعه اقتصادی، نیازمند فراهم سازی زیرساخت های لازم برای این مهم هستیم.

عباس رضایی افزود: توسعه اصفهان صنعتی، نیازمند در کنار هم قرار گرفتن تمامی حلقه های تاثیرگذار در این امر است.

وی ایجاد محل جدید اتاق بازرگانی در مجاورت سالن اجلاس سران را در تکمیل حلقه های موثر در رشد و توسعه اقتصادی استان و کشور مهم ارزیابی نمود.

رضایی در پایان سخنان خود از همفکری، همدلی و هم‌زبانی بخش خصوصی و مسئولان دولتی برای رشد و توسعه اقتصادی استان اصفهان ابراز خرسندی نمود.

در ادامه مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امام حسن عسکری (ع) گفت: امروز شاهد اتفاقات مهمی چون اجلاس مشترک ایران و قطر و کلنگ زنی ساختمان جدید اتاق بازرگانی اصفهان هستیم.

وی افزود: اتاق بازرگانی نسل سوم در کنار کمک به رونق کسب و کار اعضا باید به حوزه اجتماع و نوع نگاه اقشار مردم به اتاق نیز توجه کند که لازمه آن فراهم نمودن ساختارهای لازم است.

گلشیرازی با اشاره به تعاملات و هم افزایی بسیار مطلوب مبتنی بر خرد اتاق اصفهان و شهرداری در طول یک سال گذشته گفت: در این راستا مقرر شد عملیات اجرایی ساختمان جدید اتاق بازرگانی در مجاورت محل جدید نمایشگاه های بین المللی اصفهان به قید فوریت آغاز شود.

همچنین، قدرت اله نوروزی، شهردار اصفهان در این آیین، ضمن ابراز خرسندی از کلنگ زنی این پروژه در مجموعه اجلاس بین المللی استان اصفهان گفت: با توجه به نقش مهم اتاق بازرگانی در توسعه اقتصادی و پیشرفت کشور و استان، مقرر شد ساختمان جدید اتاق اصفهان در محلی استراتژیک و مهم با دسترسی های مطلوب در کنار مجموعه های متعدد دیگر احداث شود.

وی ابراز امیدواری نمود که با تعامل بسیار مطلوب شهرداری اصفهان با اتاق و حمایت اتاق ایران، این مجموعه تا دو سال آینده به بهره برداری برسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=25085

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها