اتاق‌های‌ بازرگانی اصفهان و تولا روسیه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و اتاق بازرگانی «تولا» روسیه طی نشست مشترک میان روسای دو اتاق به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، رئیس پارلمان بخش خصوصی اصفهان در نشست امضای تفاهم‌نامه میان اتاق بازرگانی اصفهان و اتاق بازرگانی استان تولا روسیه اظهار داشت: پس از میزبانی از هیئت تجاری روسیه در اصفهان و طی سفر به روسیه، جلسات B2B مختلفی با مسئولان اتاق‌های بازرگانی مسکو و سن‌پترزبورگ برگزار کرده و برای راه‌اندازی دفتر نمایندگی تجاری اصفهان در مسکو و سن‌پترزبورگ و همچنین دفتر نمایندگی تجاری آنها در اصفهان به توافق رسیدیم.

مسعود گلشیرازی با بیان اینکه فعالیت دفتر توسعه تجارت با روسیه و اوراسیا از ماه گذشته در اتاق بازرگانی اصفهان آغاز شده است، افزود: امیدوارم با راه‌اندازی این مراکز و امضای تفاهم‌نامه همکاری با اتاق بازرگانی تولا، شاهد توسعه روابط تجاری استان اصفهان و تولا روسیه باشیم.

وی امضای این تفاهم‌نامه را گشایش پنجره جدیدی در روابط تجاری دو استان اصفهان و تولا دانست و ادامه داد: از امروز آماده تقویت روابط تجاری با استان تولا هستیم و امیدوارم اتاق بازرگانی تولا نیز مانند اتاق بازرگانی سن‌پترزبورگ اطلاعات موردنیاز تجار ایرانی برای آغاز همکاری دوجانبه را به زودی در اختیار اتاق اصفهان قرار دهد.

همچنین شستاکوف رئیس اتاق بازرگانی تولا روسیه ضمن ابراز امیدواری برای همکاری ادامه‌دار با اتاق بازرگانی اصفهان و تقدیر از استقبال اتاق اصفهان از امضای این تفاهم‌نامه گفت: اتاق بازرگانی تولا ۲۱ فوریه سی‌امین سالگرد تأسیس خود را پشت سر می‌گذارد.
وی امضای تفاهم‌نامه با اتاق بازرگانی اصفهان را آغاز همکاری مطلوب میان دو طرف دانست و بر گسترش این همکاری‌ها تأکید کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=38351

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها