اشتغالزایی و تولیدات “گلنور” دو برابر می شود

رئیس هیات مدیره شرکت “گلنور” اصفهان گفت: اگر دستگاه های اجرایی مطالبات معوق ما را به موقع می دادند، ما اشتغال و تولیدات خود را به دو برابر ظرفیت کنونی می رساندیم.

اصغر امینی در گفت و گو با پایگاه خبری شاخص اقتصاد، اشتغال کنونی این شرکت را ۷۰۰ نفر و ظرفیت تولید سالانه را یک میلیون شعله چراغ برق دانست و گفت: عمده محصولات تولیدی این شرکت در مجموعه وزارت نفت، نیرو، راه و شهرسازی و حوزه شهری و خانگی کاربرد دارد.

وی در ادامه افزود: در شرایط کنونی که مطالبات معوق ما زیاد است، ناچاریم دست به عصا راه برویم تا آسیب کمتری ببینیم.

امینی با تاکید بر اینکه هدف ما صادرات ۵۰ درصد از محصولات در سال جاری بود، گفت: شیوع ویروس کرونا و مسائل سیاسی و تحریم ها مانع از این هدف شد و انتظار داریم تا مسئولان موانع را از سر راه صادرکنندگان بردارند.

رئیس هیات مدیره گلنور همچنین تصریح کرد: تا پیش از تحریم ها و مشکل شیوع کرونا و محدودیت ها، ما در ۳۰ کشورنمایشگاه و غرفه داشتیم و به ۳۲ کشور نیز محصولات خود را صادر می کردیم که امیدواریم با رفع این موانع بتوانیم به روال عادی بازگردیم.

وی بیان داشت: اشتغالزایی همواره هدف ما بوده به طوری که از سود، کارخانه را توسعه دادیم، ضمن آنکه پیشتر دانش محور نبودیم، اما برای آنکه از تکنولوژی روز دنیا عقب نمانیم، حرکت ما بر اساس دانش محوری است، به طوری که محصولات ما اینک در ۷ دپارتمان تولید می شود.

امینی تاکید کرد: شرکت گلنور تنها شرکت در خاورمیانه است که از صفر تا صد تولید را انجام می دهد، ضمن آن که بر روی کیفیت ، کاهش قیمت، بهینه سازی مصرف، قطع وابستگی ارزی و خارجی در محصولات تولیدی نیز کار کرده ایم که این از افتخارات این شرکت است.

وی در خاتمه خواستار حمایت مسئولان از فعالان اقتصادی و تولید کنندگان داخلی شد و گفت: در صورت حمایت، فعالان اقتصادی قادر به دوام و بقاء خود هستند.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23963

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها