اعطای تسهیلات از سوی صندوق نوآوری به شرکت های حوزه فناوری اطلاعات

معاون توسعه نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات و حمایت های بلاعوض به شرکت های حوزه فناوری اطلاعات اعطا می کند.

سیاوش ملکی فر، معاون توسعه نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی در «رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، گفت: بسیاری از شرکت های دانش بنیان با خدمات صندوق آشنا نیستند، در صورتی که شرکتها حتی کوچکترین آنها می‌توانند از خدمات صندوق نوآوری بهره مند شوند.

ملکی فر با اشاره به خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: چهار دسته خدمات شامل تسهیلات مالی، ضمانت نامه، سرمایه گذاری و توانمندسازی (کمک بلاعوض) به شرکت های دانش بنیان از سوی صندوق اعطا می شود.

وی با بیان اینکه این صندوق برای تامین مالی قراردادهای همکاری فناورانه بین طرف های عرضه و تقاضا ابزارهای متفاوتی دارد، گفت: تسهیلات برای طرف تقاضا از تسهیلات لیزینگ است که هر خریدار می تواند ۷۰ تا ۸۰ درصد مبلغ خرید خود از شرکت دانش بنیان را با نرخ ۸ تا ۹ درصد به مدت ۳ سال از صندوق دریافت کند.

معاون توسعه نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: برای طرف مقابل، عرضه انواع ضمانت نامه، تسهیلات سرمایه در گردش، تسهیلات تولید صنعتی، حمایت بلاعوض اخذ استانداردها، حمایت بلاعوض حفاظت از مالکیت فکری و آموزش و مشاوره های فنی و مدیریتی از سوی صندوق در نظر گرفته شده است.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23163

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها