افتتاح سایت دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان همزمان با نمایشگاه صنعت ساختمان

 

همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان، سایت دائمی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در منطقه روشن‌دشت افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از ایلنا، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان در روزهای چهاردهم تا هفدهم آبان‌ماه امسال در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

مجری برگزاری این نمایشگاه با اشاره به اینکه نمایشگاه جامع صنعت ساختمان امسال با گستردگی و انسجام بیشتری برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه که تاکنون بیست و دو دوره از آن برگزار شده به عنوان یکی از نمایشگاه‌های تخصصی مهم و پر مخاطب در سطح کشور شناخته می‌شود و شرکت‌های بسیاری علاقمند به حضور در آن و ارائه محصولات و خدمات خود هستند.

علیرضا آموخته ادامه داد: تاکنون حضور ۸۰ شرکت در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان قطعی و ظرفیت شش هزار و ۲۰۰ مترمربع فضای مفید این نمایشگاه تکمیل شده است.

وی تصریح کرد: شرکت‌های فعال در زمینه تولیدات و محصولات دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، نما و پوشش‌های خارجی ساختمان، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، محصولات مرتبط با سبک‌سازی و مقاوم‌سازی ساختمان، مصالح اولیه ساختمانی و تولیدات مربوط به بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

مجری برگزاری بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را گرد هم آوردن فعالان این صنعت اعم از تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، خریداران و مصرف‌کنندگان در یک زمان و یک مکان و توجه به ظرفیت‌های تولید داخل دانست و تاکید کرد: ایجاد بستری مناسب برای تبادل تجربیات میان مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، آشنایی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت‌های موجود برای حضور در فعالیت‌های اقتصادی کشور، ایفای نقش به عنوان یک ابزار بازاریابی در خدمت صنعت ساختمان و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری مشترک میان فعالان این صنعت قدرتمند از جمله اهدافی به شمار می‌رود که نمایشگاه ساختمان اصفهان بر اساس آن پایه‌گذاری و برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه جایگاه خود را در بین فعالان حوزه‌های مرتبط با صنعت ساختمان تثبیت کرده است، گفت: همزمان با این رویداد سایت دائمی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در منطقه روشن‌دشت افتتاح شده و آغاز به کار خواهد کرد؛ بر همین اساس، شرکت مشاوران نمایشگاهی سایانمای پارسیان به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان سعی دارد با برگزاری این نمایشگاه به بسیاری از نیازهای علاقه مندان و کارشناسان این حوزه پاسخ‌ دهد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۳۱۳۶۶۳۳۹۳۹ و ۰۹۳۵۴۸۰۶۳۹۳ تماس بگیرند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23928

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها