اقدامی در راستای مسوولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی؛شرکت بهیار صنعت، خط تولید ماسک راه اندازی کرد

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان در راستای تامین نیاز مبرم جامعه به ماسک با هدف پیشگیری از ویروس کرونا ،خط تولید ماسک طی یک هفته فعالیت شبانه روزی راه اندازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد،نوید نجاتبخش مدیر عامل این شرک رد حاشیه بازدید رییس اتاق بازرگانی و دو عضو هیات نمایندگان از این شرکت گفت:این واحد در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی، ماشین آلات مورد نیاز تولید ماسک را طی یک هفته  طراحی و به بهره برداری رسانده است.

وی تصریح کرد: این خط تولیدی روزانه می تواند بیش از ۶۰ هزار ماسک تولید کند و می توانیم فناوری آنرا در اختیار  واحدهای تولیدی قرار دهیم.

وی نگاه به داخل را عامل موفقیت این شرکت طی سال های گذشته برشمرد و گفت:به جای نگاه به بیرون از کشور بایستی  توان داخلی را تقویت و توسعه داد و در شرایط کنونی با استفاده از نیروی متخصص داخلی می توان نیازمندیهای کشور را برطرف کنیم. 

مسعود گلشیرازی، رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این بازدید گفت:واحدهای تولیدی در شرایط کنونی با تمام توان اماده تامین نیاز جامعه به ماسک و مواد ضد عفونی اند.

وی با اشاره به فعالیت کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  در اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد:بر اساس تفاهم نامه امضا شده با دانشگاه علوم پزشکی اقلام مورد نیاز مراکز درمانی به همت فعالان اقتصادی تولید و در اختیار این مراکز قرار می گیرد.

مجتبی کاروان مدیر کمپین «خشت به خشت تا بهشت»اتاق بازرگانی اصفهان در این بازدید گفت:اتاق با هدف متمرکز شدن فعالیت های مسوولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کمپین خشت به خشت تا  بهشت  را سازمان دهی و در گام نخست کمک به سیل زدگان سیستان و در گام دوم کمیته مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشکیل داده است.

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت یکی از شرکت های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی است که در بخش های هوا فضا،سلامت و حمل و نقل توانسته دانش فنی تولید کند.  

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20545

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها