امید، ابتکار و انرژی در رویداد بازرگانان کوچک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: امید، ابتکار، انرژی و آشنایی با مفاهیم صحیح کارآفرینی در کنار مهارت آموزی باید در نوجوانان تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مسعود گلشیرازی در خصوص رویداد کارآفرینی بازرگانان کوچک افزود: تمرکز بر بسترسازی کسب‌وکار، یکی از برنامه‌های کلان اتاق بازرگانی نسل دوم برای رسیدن به نسل سوم اتاقها است.

وی گفت: دوران ‌نوجوانی یکی ‌از مراحل مهم در رشد شخصیت انسان است و نوجوان در این دوره به شدت نسبت به آینده دچار نگرانی و سردرگمی می‌شود؛ به طوری که نمی‌تواند جنبه‌های مختلف شخصیت خود را به‌گونه‌ای صحیح، هماهنگ و قابل قبول برای انتخاب آینده کاری خود سامان دهد.

وی در ادامه گفت: نوجوانان اغلب خوش‌بین هستند و احساس می‌کنند بر آینده خود تسلط دارند. به همین علت، بیش‌تردرباره خودشان فکر می‌کنند و پذیرش رهنمود از خواهر و برادر بزرگتر در آنها کاهش یافته است.

رویداد بازرگانان کوچک ۱۰ تا ۱۴ ساله با هدف آشنایی با مفاهیم کارآفرینی و خلاقیت به سبک “گیمی فیکیشن” (سبک بازی) و تعامل محور درپنج محور اصلی شامل؛ استراتژی، خلاقیت، کشف فرصت ها و هوش مالی، ریسک پذیری و مذاکره و فروش برای ارتقای بازرگانان کوچک به مدت هفت هفته آموزش در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22340

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها