امیر کشانی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان شد

با رای هیئت نمایندگان منتخب در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان امیر کشانی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی اصفهان انتخاب شد.

به گزارش شاخص اقتصاد به نقل از ایمنا، نخستین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان عصر روز _چهارشنبه بیستم اردیبهشت‌ماه_ با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه جدید برگزار شد و با رأی هیئت نمایندگان، ترکیب پنج نفره اعضای هیئت رئیسه جدید برای یک دوره چهار ساله انتخاب شدند.

هیئت نمایندگان منتخب در انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در نخستین نشست بعد از اعطای اعتبارنامه، هیئت رئیسه جدید را تعیین کردند و امیر کشانی به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.

امیر کشانی از کارآفرینان جوان اصفهانی بوده و سابقه حضور در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، ریاست اتاق بین الملل جوانان ایران و ریاست کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان را داراست.

در ادامه این جلسه با رأی اعضای هیئت نمایندگان؛ محمدیاسر طیب نیا به عنوان نایب رئیس اول و محمد جعفر فوده به عنوان نایب رئیس دوم، علی صفر نورالله در سمت خزانه دار و احمد خوروش به عنوان منشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در دوره دهم انتخاب شدند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=39171

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها