اولین مجمع عمومی اتاق مشترک ایران و ژاپن ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود

مجمع عمومی موسس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ژاپن 17 بهمن ماه برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای حضور در این مجمع تا 12 بهمن فرصت دارند مدارک خود را ارسال کنند.

مجمع عمومی موسس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ژاپن ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۴:۰۰ در محل سالن اجتماعات طبقه اول ساختمان جدید اتاق ایران برگزار می شود. علاقه مندان به عضویت در مجمع مؤسس این اتاق مشترک تا تاریخ ۱۲ بهمن فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک و مستندات و اعلام نامزدی هیئت مدیره به شماره فکس ۸۸۸۲۵۱۱۱ به نام معاونت بین الملل اتاق ایران اقدام کنند. همچنین علاقه مندان برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن ۸۵۷۳۲۳۸۸ تماس بگیرند.

مدارک مورد نیاز جهت عضویت در مجمع عمومی مؤسس وفق ماده ۹ آیین نامه عبارتند از:

الف- برخورداری از کارت بازرگانی یا عضویت معتبر اتاق های سراسر کشور یا اتاق تعاون

ب‌- ارایه یکی از مدارک مثبته دال بر فعالیت تجاری با کشور مربوطه (شامل اظهارنامه‌ گمرکی ناظر بر تبادل کالا با کشور مربوطه، مستندات ثبت شرکت در کشور مربوطه، اسناد شرکت در مناقصه در کشور مربوطه، همچنین در خصوص شرکت های حمل و نقل بین المللی، ارائه اسناد نمایندگی از شرکت های کشتیرانی کشور مربوطه و یا ارائه مدارک مثبته دال برحمل بار از دریا به مقصد کشور مربوطه که به تایید واحد کارنه تیر اتاق رسیده باشد.)

ج-واریز مبلغ ۵ میلیون ریال به حساب اتاق ایران با شناسه واریزی ۹۹۰۰۰۸۰۲۵۰۱۹۳ بانک ملت به نام اتاق ایران ( لطفا قبل از واریز وجه از تایید اولیه مدارک اطمینان حاصل فرمایید)

تبصره: اتاق های سراسر کشور ضمن مصوبه هیات رئیسه اتاق مربوطه، می توانند یک نفر از اعضای خود را بدون احراز شرایط مندرج در بند ب، جهت عضویت در مجمع عمومی موسس معرفی کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=18149

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها