برقراری پرواز ابوظبی -لار-ابوظبی از ۱۴ شهریور

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی آیت اللهی لارستان از برقراری پرواز ابوظبی -لار-ابوظبی از ۱۴ شهریور توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا از ۱۴ شهریور ماه و به صورت برنامه‌ای روز‌های شنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته خبر داد.

شاخص اقتصاد به نقل از میزان: به گزارش وزارت راه و شهرسازی، امین الله صولتی مدیرکل فرودگاه بین‌المللی آیت اللهی لارستان از افزایش پرواز‌های خارجی فرودگاه لارستان با برقراری ۶پرواز ابوظبی لارستان ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی خبر داد.

صولتی افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده و اعلام رسمی شرکت العربیه برقراری پرواز در مسیر ابوظبی -لار -ابوظبی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: این پرواز به منظور رفاه حال مسافران توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا از ۱۴ شهریور ماه برقرار و به صورت برنامه‌ای روز‌های شنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی آیت اللهی لارستان خاطر نشان کرد: این پرواز در ساعت ۹:۴۵ و با شماره پرواز ۵۳۶ از ابوظبی وارد لارستان می‌شود و در ساعت ۱۰:۲۵ با شماره پرواز ۵۳۷ از لارستان خارج خواهد شد.

وی در ادامه گفت: پرواز مذکور توسط هواپیمای ایرباس ۳۲۰ و با ظرفیت ۱۶۸ مسافر انجام می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه بین‌المللی آیت الله آیت اللهی لارستان، صولتی افزود: در حال حاضر پرواز‌های خارجی فرودگاه بین المللی آیت الله آیت الهی در شش مسیر پروازی به مقاصد دبی، ابوظبی، دوحه، شارجه کویت، و پرواز داخلی به مقصد تهران انجام می‌شود و تعداد پرواز‌های این فرودگاه به ۱۱۸ پرواز در ماه رسید.

انتهای پیام

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=41415

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها