برگزاری طرح جامع “از مهارت تا اشتغال” با هدف مهارت افزایی شغلی در اتاق بازرگانی اصفهان

اتاق بازرگانی اصفهان اولین دوره “طرح جامع از مهارت تا اشتغال” را به صورت مجازی با هدف توانمندسازی، مهارت افزایی و موفقیت شغلی  برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، پویش پیشتازی به عنوان مجری و مرجع فعالیت های داوطلبانه حوزه اقتصادی در شهریور ماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مقامات استان اصفهان، صاحبان مشاغل، کارخانجات استان فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.

این پویش توانسته است از زمان آغاز کار با تکیه بر مطالعات بین المللی و تفکری مبتنی بر بهبود جامعه و توسعه فردی، راهکارهای موثری را در راستای ترویج و گسترش مفهوم فعالیت داوطلبانه در جامعه ارائه دهد.

پویش پیشتازی قصد دارد خدماتی در راستای توانمندسازی و مهارت افزایی نیروهای جوان، با محوریت رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی و همچنین افزایش بهره وری و اشتغال زایی وشناخت بهتر استعدادهای فردی و تقویت مهارت های حرفه ای عرضه کند.

امروزه شرکت های مختلف برای جذب نیروی مورد نیاز خود، داشتن مهارت های کافی افراد را لازمه اصلی برای جذب افراد می دانند که تعداد محدودی دارای این مهارت ها هستند، دستیابی به این مهارت ها نیازمند برنامه ریزی دقیق و هدفمند است.

این دوره شامل فراگیری مهارت های لازم برای ورود به بازار کار و موفقیت شغلی است، همچنین درادامه افراد می توانند با شرکت در دوره های تخصصی صفر تا ۱۰۰ یک تخصص را فرا گرفته و در نهایت در یکی از سازمان های معرفی شده جذب می شوند.

فراگیری مهارت های کاربردی و تخصصی لازم برای ورود به بازار کار، برگزاری رویدادهای انتقال تجربه با حضور بزرگان صنعت و کارآفرینی کشور، فرصت حضور و کسب تجربه عملی در مراکز بزرگ صنعتی، انجام مصاحبه شخصیت شناسی شغلی و استعدادیابی ویژه دوره های تخصصی، ارائه تسهیلات به پذیرفته شدگان دوره های تخصصی ، فرصت جذب و به کارگیری در صنایع بزرگ استان اصفهان،      حمایت در صورت تشکیل تیم و یا گروه های استارتاپی در شتابدهنده ها و مراکز حوزه اشتغال، اعطای مدرک معتبر به شرکت کنندگان از مزایای این طرح است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.pouyeshpishtazi.ir   مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۸۴۲۲۱۹۲-۰۲۱

تماس حاصل نمایند.

مهلت ثبت نام ۳ مهرماه و شروع دوره از ۸ مهرماه خواهد بود.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23299

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها