به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) ؛قدردانی اتاق بازرگانی اصفهان از کادر درمانی بیمارستان های درگیر کرونا

نایب رییس کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان گفت:همزمان با روز ولادت حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز پدر بیش از یک هزار بسته تشویقی – حمایتی شامل اقلام مورد کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان های متمرکز بربستری بیماران درگیر ویروس کرونا از سوی اتاق اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد،مجتبی کاروان،هدف از اجرای این طرح را تکریم از پرستاران، پزشکان و کادردرمانی در این شرایط حساس  اعلام کرد و گفت: امیدواریم  با همت جمعی و تعامل با دانشگاه علوم پزشکی بتوان از شیوع  ویروس کرونا در جامعه جلوگیری کرد.

وی خاطر نشان کرد: کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتاق بازرگانی اصفهان با  دانشگاه علوم پزشکی در تامین اقلام مورد نیاز درمانی،بهداشتی مراکز خدمات درمانی و همچنین تتشویق تولیدکنندگان به تامین نیازهای بهداشتی و درمانی همکاری نزدیکی دارد.

کاروان تاکید کرد:تولیدکنندگانی که می توانند اقلام مورد نیاز مقابله با شیوع ویروس کرونا را تولید کنند،توانمندی و میزان ظرفیت تولید به کمیته مشترک مقابله با ویروس کرونا اتاق بازرگانی اصفهان را اعلام کنند .   

گفتنی است که بیمارستان خورشید و عیسی ابن مریم دو بیمارستان تخصصی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای مقابله با ویروس کرونا اختصاص یافته است .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20554

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها