بورس اقلیمی و هوشمند سازی اطلاعات بهره برداران در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی

هیات رییسه فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار متشکل از کمیسیون های کشاورزی اتاق های بازرگانی کشور با وزیر جهاد کشاورزی در محل وزارتخانه دیدار کردند .

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این دیدار کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی ضمن اعلام همراهی با فراکسیون و تاکید بر حضور پررنگ تشکل ها در امور اجرایی، آماده سازی زیرساختها برای مشارکت حداکثری و استفاده از پتانسیل تشکل های بخش خصوصی و همچنین دسترسی آسان فعالین کشاورزی به آمار و اطلاعات این بخش به منظور برنامه ریزی بهینه تولید و صادرات محصولات کشاورزی و به روزرسانی آنها را از اولویت های وزارتخانه برشمرد.

خاوازی در این جلسه تاکید کرد: در آینده نزدیک تمام اطلاعات بخش های کشاورزی در یک محل جمع آوری و با محوریت اتاق های بازرگانی با هدف توانمند سازی فعالین حوزه کشاورزی مورد بهره برداری قرار گیرد.

 وی به  نقش کلیدی کشاورزی پایدار در امنیت غذایی اشاره کرد و گفت: همکاری تشکل های بخش کشاورزی با این وزارتخانه می تواند در تامین امنیت غذایی داشته باشد .

محمد صادقی، رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان در این دیدار به معرفی دو طرح ملی بورس اقلیمی  و هوشمند سازی اطلاعات بهره برداران حوزه کشاورزی پرداخت و گفت:در این دو طرح به تغییر اقلیم و افزایش بهره وری بخش کشاورزی توجه ویژه ای شده است.

 رییس فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار از آمادگی تشکل های کشاورزی برای همکاری با وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت:برقراری ارتباط  دوسویه بین وزارتخانه و تشکل ها می تواند مسایل این بخش را سریعتر برطرف کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21189

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها