تجربه نوردی در عصرانه های کارآفرینی بانوان

 

عصرانه کارآفرینی بانوان با هدف شبکه سازی و ایجاد ارتباط موثر بین بانوان کارآفرین اتاق بازرگانی اصفهان در واحد توسعه کسب و کار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان فرشته امینی، عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان ضمن خوشامدگویی به حاضران، پیرامون مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده خاطرنشان کرد: برنامه های مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان در چهار بعد شناسایی، شبکه سازی، توانمندسازی و بسترسازی، فراخور نیاز بانوان طراحی شده است.

عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی افزود: این رویداد با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و دوره های دانشی و آموزشی برای توانمندسازی بانوان به صورت مجازی و با همکاری مرکز توسعه منابع انسانی برگزار شد.

وی افزود: رسالت مرکز، پیشرفت و توسعه زیست بوم کسب و کار بانوان و خانواده و ارزش آفرینی از طریق ارتباط سازی، شبکه سازی، جامعه سازی و توانمندسازی برای بانوان اتاق بازرگانی و سایر بانوان کارآفرین است.

رئیس شورای راهبردی مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده افزود: بانوانی که تمایل دارند از مشاوره تخصصی کسب و کار استفاده کنند، ما در کانون مشاوران اتاق بازرگانی آماده ارائه خدمات مشاوره ای و منتورینگ به آنان خواهیم بود.

در ادامه زهرا یوسفی، روانشناس و استاد دانشگاه به بیان راهکارهای عبور از گذرگاه‌های طوفانی زندگی و حل چالش های کسب و کار پرداخت و سپس هر یک از بانوان نیز به معرفی فعالیت اقتصادی خود پرداخته، پیرامون چالش‌ها و مسائل زیست بوم کسب و کار گفتگو کردند.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23695

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها