تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ پارلمان بخش خصوصی اصفهان

۲۸

در بیست و یکمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان، بودجه سال ۱۴۰۰ اتاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب هیات نمایندگان رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این جلسه سیدرسول رنجبران، عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به نحوه تهیه و تدوین بودجه که از اواخر آبان ماه سال جاری آغاز شد، به تفضیل به ارائه توضیحاتی پیرامون مبانی، مفروضات و کلیات بودجه اتاق بازرگانی اصفهان در سال ۱۴۰۰ پرداخت.
رنجبران به توضیح بخش درآمدهای اتاق در سال آتی پرداخت و تصریح کرد: درآمدهای اتاق بر اساس واقعیت های حوزه کسب و کار در سال ۱۳۹۹ و وضعیت بنگاه های اقتصادی استان، پیش بینی شده است.
وی افزود: در بخش هزینه های جاری اتاق نیز، تورم واقعی حاکم بر اقتصاد کشور لحاظ شده و همچنین در هزینه های جاری ضمن جلوگیری از هرگونه هزینه غیرضروری، مبانی واقع بینانه مد نظر قرار گرفته است.
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه به ارائه توضیحاتی درخصوص اقدامات پارلمان بخش خصوصی اصفهان در بخش سرمایه گذاری های توسعه ای در استان پرداخت که به رونق کسب و کار فعالان اقتصادی استان منجر می شود.

شایان ذکر است در ادامه اعضای هیات نمایندگان کلیات بودجه را بررسی کرده و به سؤال های مطرح شده در این خصوص پاسخ دادند و پس از رای گیری، بودجه به اتفاق آراء به تصویب رسید.
عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تشکر از همراهی و همفکری هیات رئیسه و کادر اجرایی اتاق که موجب ارائه بودجه در وقت قانونی شد، از اعتماد هیات نمایندگان و تایید بودجه پیشنهادی قدردانی نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد