تعریف ۲۰ هزار میلیارد تومان در مجموعه فولاد مبارکه

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: طی یکسال گذشته در شرکت فولاد مبارکه ، ۲۰ هزار میلیارد تومان طرح تعریف شده است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خداداد غریب پور در نشست با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اظهار داشت: معتقدیم با سرمایه گذاری به تولید و اشتغال دست می یابیم و رونق و جهش تولید محقق می شود.

وی افزود: شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی، حجم بزرگی از سرمایه گذاری ها در کشور را انجام می دهند.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه به زودی ۱۰ هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه برای اجرای طرح ها می دهد، گفت: طرح توسعه فولاد امیرکبیر کاشان، از محل افزایش سرمایه این شرکت انجام می شود.

وی ادامه داد: فولاد مبارکه طرح های دیگری از جمله در فولاد هرمزگان، سنگان، سفیددشت از محل افزایش سرمایه و سود حاصل از سرمایه گذاری در حال اجرا دارد.

غریب پور اظهار داشت: ایمیدرو گام نخست را پیش از فرمایش مقام معظم رهبری درباره جلوگیری از خام فروشی سنگ های قیمتی با افتتاح بازارچه در اصفهان برداشت.

وی ادامه داد: توجه به ظرفیت این حوزه تاکنون مغفول بوده است. این در حالی است که با سرمایه گذاری های کوچک در این صنعت می توان، حجم عظیمی از اشتغال را (۵۰۰ هزار نفر) در این حوزه ایجاد کرد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو خاطر نشان کرد: در بخش سنگ های قیمتی، روی آموزش، اکتشاف، فراوری و بازار کار می کنیم.

وی ادامه داد: منابع لازم را برای تکمیل زیرساخت ها تامین می کنیم و همچنین برای پشتیبانی از فعال سازی معادن کوچک، از طریق صندوق بیمه معدنی اقدام خواهیم کرد.

 

عباس رضایی، استاندار اصفهان، در این نشست گفت: نگرش عالی آقای غریب پور به توسعه، زبانزد است و ایشان از نیروهای خدوم است.

 

آیت الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان نیز در این نشست گفت: توسعه فولاد امیرکبیر، منطقه ویژه اقتصادی کاشان و توسعه معادن کوچک و اکتشافات، با تزریق اعتبار بیش از میزان تعیین شده، یوم الله اقتصادی منطقه کاشان و انقلاب جدی در عرصه صنعت این منطقه است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23071

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها