تمدید فرصت ثبت‌نام برای حضور در هیات تجاری اعزامی به روسیه

معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران خبر داد که به دلیل تغییر و تعویق زمان ارسال هیات تجاری مشترک اتاق تهران و استانداری تهران به روسیه برای حضور در رویداد ساخت روسیه، فرصت ثبت‌نام فعالان اقتصادی برای حضور در این هیات نیز تمدید شد.

به گزارش شاخص اقتصاد به نقل از اتاق تهران، معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران در اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد که زمان اعزام هیات تجاری مشترک این اتاق با استانداری تهران به فدراسیون روسیه به ۲۶ تا ۳۰ مهر ماه تغییر کرد. به همین دلیل فرصت ثبت‌نام برای حضور در این هیات نیز تمدید شد تا فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در این هیات و شرکت در نشست‌ها و مذاکرات با همتایان روس خود بتوانند تا ۱۵ شهریور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این هیات تجاری که با دعوت رسمی مرکز صادرات روسیه از اتاق بازرگانی تهران به روسیه عزیمت می‌کند، به منظور تنظیم زمان سفر با رویداد ساخت روسیه (Made in Russia) که در روزهای ۲۷ و ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ در مسکو برگزار می‌شود و حضور در این رویداد، تاریخ اعزام خود را تغییر داده و به ۲۶ لغایت ۳۰ مهر‌ماه ۱۴۰۲ موکول کرده است.

زمینه‌های کاری اولویت‌دار برای همراهی در این هیات تجاری، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، دارو، تجهیزات پزشکی، بهداشتی، ماشین‌آلات معدنی، صنایع غذایی و لبنی، میوه و سبزیجات، نساجی و پوشاک، قطعات خودرو، تجهیزات نفت و گاز و حمل‌ونقل اعلام شده است.

مشارکت و حضور هیات تجاری اعزامی در رویداد ساخت روسیه فرصت مغتنمی را برای دیدار و گفت‌وگو بین اعضای هیات و فعالان اقتصادی ایالت‌‌های‌ روسیه در زمینه‌های کاری مختلف فراهم خواهد کرد.

علاقمندان در صورت تمایل به حضور می‌توانند فرم ذیل را حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۲ تکمیل و جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص همراهی در این هیات، با معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران به شماره‌های ۸۸۷۱۹۰۵۱ و ۸۸۷۲۱۲۹۱ تماس بگیرند.

برنامه جلسات و بازدیدها و همچنین هزینه‌ها و مدارک موردنیاز، متعاقباً و پس از اعلام لیست نهایی اعضای هیات به طرف روسی تنظیم و اطلاع‌رسانی خواهد شد. ضمناً افرادی که قبلاً ثبت‌‌نام کرده‌اند، نیاز به نام‌نویسی مجدد ندارند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=41795

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها