تناقض بخشنامه جدید درآمد با مواد ۳۹ و ۱۰۱ قانون تامین اجتماعی

در نشست وحدت رویه نمایندگان اتاق در هیات های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی، تناقض  بخشنامه ۱۱ جدید درآمد با مواد ۳۹ و ۱۰۱ قانون تامین اجتماعی  بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این نشست اصغر اخوان مقدم، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان، ضمن بااهمیت دانستن برگزاری جلسات وحدت رویه نمایندگان اتاق، خواستار برگزاری مستمر و منظم این جلسات شد.

وی یکی از معیارهای ارزیابی عملکرد نمایندگان را حضور فعال در جلسات و ارائه  نظر در خصوص قوانین ، دستورالعمل ها و بخشنامه های صادر شده توسط سازمان تامین اجتماعی دانست و از تعامل ویژه اتاق بازرگانی اصفهان  با دستگاه های اجرایی استان درخصوص کمک به بهبود فضای کسب و کار استان خبر داد .

وی همچنین ابراز امیدواری نمود به زودی جلساتی با کارشناسان و سرپرست سازمان تامین اجتماعی استان و نمایندگان اتاق در هیات های تشخیص مطالبات برگزار شود.

شایان ذکر است در ادامه نمایندگان اتاق ضمن بررسی بخشنامه جدید صادره آن را با مهلت زمانی تعیین شده در مواد ۳۹ و ۱۰۱ قانون تامین اجتماعی مغایر دانستند که براساس آن سازمان مکلف شده است ظرف مهلت ۶ ماه از تاریخ وصول صورت های ارسالی کارفرما به آنها رسیدگی کند.

درپایان این جلسه مقرر شد با توجه به بخشنامه صادره، نامه ای برای هیات مقررا ت زدایی وزارت اقتصاد جهت اصلاح بخشنامه تنظیم شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23065

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها