جریان دایمی زاینده‌رود خواسته مردم و کشاورزان اصفهانی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: ستاد احیای زاینده‌رود وظیفه داشته با تأمین منابع آبی جدید و مدیریت مصرف، جریان دایمی زاینده‌رود را رقم بزند که خواسته مردم و کشاورزان اصفهان است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد،مهدی طغیانی  در گفت‌وگو با خبرنگزاری  فارس اظهار داشت: مشکلی که در خصوص زاینده‌رود وجود دارد این است که هر زمان بارش‌ها کاهش می‌یابد و موضوع آب بحرانی می‌شود، مسوولان برای حل بحران جلسه می‌گذارند و وعده می‌دهند اما به محض گذر از شرایط بحرانی با افزایش بارندگی، زاینده‌رود فراموش می‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ستاد احیای زاینده‌رود وظیفه داشته با تأمین منابع آبی جدید و مدیریت مصرف، جریان دایمی زاینده‌رود را رقم بزند که خواسته مردم و کشاورزان اصفهان است.

وی افزود: بررسی‌ها ما مشخص کرده که از خرداد سال گذشته ستاد احیای زاینده‌رود تشکیل جلسه نداده و تعطیلی ستاد احیای زاینده‌رود به منزله عدم پیگیری مصوبات است؛ اگر قرار بود مشکل زاینده‌رود بر اساس روال معمول انجام شود که نیاز به ستاد نبود، ستاد تشکیل شده که فراسازمانی یا حتی فراقوه‌ای به این مساله مورد نظر رسیدگی کند.

طغیانی با تاکید بر پیگیری‌ها برای تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود، عنوان کرد: قصد داشتم این موضوع را هفته گذشته تذکر بدهم، از خود صنف کشاورزان اعلام کردند که فعلاً دست نگهداریم تا جمع‌بندی مسایل مربوط به آب یکجا و جامع بیان شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع آب از اولویت‌ها اصلی نمایندگان اصفهان در دوره جدید مجلس خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21803

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها