حجت الاسلام رئیسی: معیشت مردم و کسب و کارها با همت دولت مردمی و انقلابی سامان می یابد

۱۵

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه مردم باید همت کنند تا با شکل گیری یک دولت مردمی و انقلابی هم معیشت و سفره مردم و کسب و کارها سامان یابد و از زندگی ها گره گشایی شود و هم ساختار اجرایی کشور کارآمد شود.
به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه یکشنبه در جمع عزاداران صادق آل محمد (ص) در شام شهادت آن حضرت که در میدان‌امام حسین (ع) برگزار شد گفت: دولت مردمی به دنبال تحقق عدالت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و جنسیتی است.
وی ادامه داد: اگر کسی رنج و گرفتاری مردم را ببیند و برای رفع آن گام برندارد و دردش نیاید باید در انسانیت خود شک کند.
رئیسی افزود: به ما تکلیف شده که بر اساس وظیفه و حس مسئولیت پذیری برای حل مشکلات مردم وارد میدان شویم .
وی با بیان این که حرکت ما باید تکلیف مدارانه باشد ادامه داد: در همه دنیا صندوق رای وجود دارد اما مهم این است که انسان با احساس مسئولیت و نه تحت تاثیر فضاسازی ها عمل کند.
رئیسی ادامه داد: امروز کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد که نیازمند انجام وظیفه خطیر و تصمیم و اراده همه برای تغییر وضع موجود و رسیدن به وضع مطلوب است.
وی گام اول در این راه را اراده و عزم مردم برای اتخاذ تصمیم درست و مشارکت مسئولانه در صحنه انتخابات عنوان کرد و گفت: حضور مردم و انتخاب درست آن ها موجب تغییر در وضعیت اجتماعی و اقتصادی می شود.
نامزد انتخابات ریایت جمهوری سیزدهم از بیانیه گام دوم که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد به عنوان سند تحول در مدیریت اجرایی کشور یاد کرد و گفت: باید به سویی حرکت کنیم که امام و شهدا می خواستند که همانا تحقق عدالت اقتصادی، عدالت اجتماعی، عدالت فرهنگی و عدالت جنسیتی است.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت ها و امکانات موجود در کشور از جمله نیروی انسانی کارآمد و عدالت خواه برای اصلاح و تغییر وضع موجود، حلقه مفقوده در تحقق این مسئله را مدیریت جهادی با اراده مصمم که ظرفیت ها را برای رفع دغدغه مردم بسیج کند، عنوان کرد.
رئیسی در عین حال متذکر شد که مدیریت جهادی تنها در شخص رئیس دولت منحصر نمی شود بلکه نیازمند یک جریان مدیریتی متعهد و انقلابی و مسئولیت پذیر هستیم که نگاهش به آموزه های امام و ایجاد تحول در همه شئون باشد.
وی خاطر نشان کرد: همه مردم باید همت کنند تا این اتفاق مبارک بیفتد که با شکل گیری یک دولت مردمی و انقلابی هم معیشت و سفره مردم و کسب و کارها سامان یابد و از زندگی ها گره گشایی شود و هم ساختار اجرایی کشور کارآمد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد