حضور ۷۵ شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان

۲۹

هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان از یکم تیرماه جاری با حضور ۷۵ شرکت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد از ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو اصفهان، شرکت‌های فعال در زمینه تولید قطعات خودرو به مدت چهار روز، جدیدترین فعالیت‌ها و به‌روزترین پتانسیل‌های خود را در معرض دید متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به این حوزه قرار می دهند.
در این دوره از نمایشگاه، ۷۵ شرکت از ۱۲ استان اصفهان، فارس، تهران، البرز، قزوین، خوزستان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، بوشهر، همدان و مازندران حضور خواهند داشت تا دستاوردها و توانمندی‌های خود را در ۹ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش بگذارند.
شرکت‌کنندگان در هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان در زمینه قطعات و مجموعه‌های خودرو، قطعات موتور، اجرا و قطعات الکترونیک خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئینی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده و شوینده خودرو، سیستم‌های شاسی، تیونینگ، بیمه و… فعالیت دارند و تنوع فعالیت‌های آنها سبب شده تا این نمایشگاه به یک نمایشگاه جامع در حوزه قطعات خودرو تبدیل شود.
هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای یکم تا چهارم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، میزبان متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقمندان به حوزه قطعات خودرو خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاخص اقتصاد