در راستای مسوولیت اجتماعی ؛کمک ۹ میلیارد تومانی پالایشگاه اصفهان برای مقابله با کرونا

سخنگوی شرکت پالایش نفت اصفهان از اعطای کمک مالی ۹ میلیارد تومانی این شرکت برای مقابله با ویروس کرونا در راستای مسوولیت اجتماعی خبر داد.

به پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از شرکت پالایش نفت اصفهان، محمدصادق حاجیان در این باره گفت: افزون بر این کمک نقدی، حدود ۱۰۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی‌کننده برای سازمان‌ها و اداره‌های متقاضی استان اصفهان ارسال و بسته‌های بهداشتی اعم از ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده نیز تهیه شد و ضمن توزیع در میان همکاران، در اختیار مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها قرار گرفت.

وی در تشریح فعالیت‌های کمیته سلامت شرکت پالایش نفت اصفهان برای مقابله با ویروس کرونا گفت: این شرکت با خرید دستگاه تب‌سنج غیرتماسی (ترمومتر پزشکی) دمای بدن شاغلان، رانندگان و همه مراجعان به پالایشگاه را اندازه می‌گیرد. به این منظور با استفاده از دستگاه دماسنج غیرتماسی، توسط کارکنان تعیین‌شده در اداره‌های حراست، بهداشت‌کار – صنعتی، ایمنی و آتش‌نشانی در روز کار و شیفت عصر و شب، درجه حرارت بدن همه کارکنان در زمان ورود به شرکت اندازه‌گیری می‌شود و افرادی که دمای بدنشان بالاتر از ۳۷.۵ درجه سانتیگراد باشد، طبق پروتکل تعریف‌شده به کانکس مستقر در ابتدای پالایشگاه منتقل می‌شوند و پس از تأیید پزشکیار مبنی بر علامت‌دار بودن فرد (تب و لرز، سرفه، آبریزش بینی، تنگی نفس) برای بررسی بیشتر به مرکز سلامت کار انتقال می‌یابند و به صلاحدید پزشک مرکز سلامت کار، اقدام‌های لازم از جمله استراحت در منزل یا انتقال به بیمارستان انجام می‌شود.

حاجیان تاکید کرد: تعطیلی رستوران و تمامی اماکن فرهنگی، ورزشی و تفریحی و… در پالایشگاه و شهرک شهید محمد منتظری، نصب پوستر شست‌وشوی صحیح دست‌ها در سرویس‌های بهداشتی، آبدارخانه‌ها و رستوران از دیگر مصوبات این کمیته در مقابله با این ویروس است.

سخنگوی شرکت پالایش نفت اصفهان تصریح کرد: این شرکت همچنین با ضدعفونی کردن مستمر روزانه تمامی مکان‌ها و فضاهای عمومی شامل محیط‌های کاری، آبدارخانه‌ها، رایانه‌ها، سرویس‌های ایاب و ذهاب و… همه تلاش خود را برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا به‌کار می‌گیرد و مواد ضدعفونی‌کننده به همکاران متقاضی ارایه می‌شود. این در حالی است که برای دیگر کارکنان پیام آموزشی در قالب پیامک، فیلم، بنر، استند، تراکت‌های آموزشی، تهیه می‌شود و ضمن نصب در سطح پالایشگاه، از طریق سیستم اتوماسیون اداری به کارپوشه تمامی کارکنان ارسال می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21065

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها