دستگاه هایی که به اجرای مصوبات شورای گفت وگو توجه نکنند تحت تعقیب کیفری قرار می گیرند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: مصوبات شورای گفت وگو ضمانت اجرایی داشته و دستگاه هایی که به اجرای این مصوبات نپردازند تحت تعقیب کیفری قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، علی اصفهانی در هشتاد و ششمین جلسه شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی استان اصفهان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، تصریح کرد: اجرای نشدن مصوبات شورای گفت وگو و دیگر نهادهای حمایتی از تولید   موجب بروز مشکلاتی برای فعالان اقتصادی می شود.

وی از ایجاد پشتوانه قانونی برای مصوبات این نهادها از سوی دادستان کل کشور خبر داد.

لزوم بررسی اجرای قانون رفع موانع تولید توسط دستگاه های اجرایی

در ادامه این جلسه محمدرضا حبیبی  رییس کل دادگستری استان اصفهان  ضمن تاکید برلزوم بررسی اجرای قانون رفع موانع تولید توسط دستگاه های اجرایی استان در جلسه های شورای گفت وگو، از اعلام آمادگی هر چه بیشتر ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از بازوهای اجرایی شورای گفت وگو خبرداد.

وی تصریح کرد: مطرح شدن بحث جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری در شرایطی که کرونا نظم جهانی را بر هم زده است،به معنای لزوم ایجاد تحرک در تمامی اقشار جامعه به ویژه تولید کنندگان است .

وی افزود: این شعار در شرایط کنونی مسوولیت تمامی دستگاه های اداری و اجرایی را چندین برابر کرده و تحقق آن نیازمند تلاش مجاهدانه در عرصه تولید است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21009

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها