دوره های آموزشی طرح تجاری، عملیات فورواردری و اصول تنظیم قراردادها

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) سه دوره آموزشی« طرح تجاری»، «عملیات فورواردری از صفر تا صد» و «اصول تهیه و تنظیم قراردادها» را به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

اتاق تهران در ادامه پیشبرد اهداف آموزشی خود در سال جدید، سه دوره آموزشی« طرح تجاری»، «عملیات فورواردری از صفر تا صد» و «اصول تهیه و تنظیم قراردادها» را در تقویم آموزشی فروردین ماه سال ۱۴۰۲ قرار داده است.

دوره آموزشی آنلاین طرح تجاری

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین طرح تجاری( (business plan را از ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۲ آغاز کرده و روزهای برگزاری آن، یکشنبه‌ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.  بررسی یک طرح تجاری و محیط آن، طرح‌ریزی تجاری اصولی و مخاطب گرا، عملکردهای اجرایی و بیانیه ماموریت و استراتژی، نحوه نگارش یک خلاصه عملکرد اجرایی و بایدها و نبایدها در طرح تجاری نیز جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی آنلاین عملیات فورواردری از صفر تا صد

 شروع دوره آموزشی آنلاین «عملیات فورواردری از صفر تا صد» هم  از ۲۹ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ بوده و این دوره طی ۱۵ ساعت در روزهای سه شنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل مفاهیمی چون آشنایی با کلیات و مبانی حمل و نقل با تاکید بر مفهوم لجستیک و جایگاه اقتصاد حمل و نقل، بررسی جایگاه حقوقی شرکت حمل و نقل در تجارت، انواع حمل و نقل از باب شقوق و شیوه های حمل، مفهوم بیمه و بازرسی در حمل و نقل، معرفی کنوانسیون CMRو تحلیل راه بارنامه آن و شناخت اسناد کاربردی فیاتا خواهد بود.

دوره آموزشی اصول تهیه و تنظیم قراردادها

همچنین برگزاری دوره آموزشی آنلاین «اصول تهیه و تنظیم قراردادها» نیز از ۲۹ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ شروع می‌شود و روزهای برگزاری آن سه شنبه‌ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.

بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آیتک آمده، موضوعاتی چون قواعد عمومی و مشترک قراردادها،  ارکان و عناصر ضروری در نگارش متن قرارداد،.تجزیه و تحلیل بخش‌های مختلف یک قرارداد،  اعتبار سنجی و احراز هویت طرف قرارداد، مسائل شکلی تنظیم قرارداد و ضمانت‌اجرا در قرارداد (فسخ، انفساخ، خسارت، حق حبس، حال شدن دیون) به عنوان سرفصل آموزشی این دوره مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس https://itecc.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های ۸۸۱۰۷۷۳۲ و ۸۸۱۰۷۷۲۳ تماس بگیرند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=38593

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها