موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند:

دوره های آموزشی مهارت‌های بازرگانی، تحقیقات بازار و تنظیم قراردادهای تجاری

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران دوره‌های آموزشی«مهارت‌های بازرگانی» «امکان سنجی، ارزیابی و تحقیقات بازار»،«تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی» و«مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی» را برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در ادامه طراحی دوره‌های آموزشی برای مهارت‌افزایی فعالان اقتصادی و بازرگانان، چهار دوره آموزشی چهار دوره‌ آموزشی«مهارت‌های بازرگانی» ، «امکان سنجی، ارزیابی و تحقیقات بازار»،«تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی» و«مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی» را در تقویم آموزشی اردیبهشت ماه قرار داده است.

دوره آموزشی جامع مهارت‌های بازرگانی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) دوره آموزشی آنلاین و جامع مهارت‌های بازرگانی را برگزار می‌کندشروع این دوره از سیزدهم اردیبهشت ماه بوده و این دوره در روزهای زوج برگزار می‌شود.

 همچنین سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل کلیات تجارت بین المللی، سیستم طبقه بندی کالا HS، اینکوترمز ۲۰۲۰، لینکدین،حمل و نقل بین المللی، آشنایی با فرایند گام به گام واردات و صادرات،مقررات گمرکی و EPL، ثبت سفارش، روش های پرداخت بین‌المللی و مذاکرات تجاری خواهد بود که توسط جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی ارائه می‌شود.

دوره آموزشی امکان سنجی، ارزیابی و تحقیقات بازار

دوره آموزشی«امکان سنجی، ارزیابی و تحقیقات بازار» نیز از ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و در روزهای یکشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می‌شود.  انتخاب بازار هدف، تحقیقات بازار و بررسی وضعیت رقبا، بررسی زنجیره تامین، تحلیل عرضه و تقاضا طرح مورد مطالعه و تبیین مطالعات امکان سنجی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین «مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی» را از ۱۸ اردیبهشت ماه آغاز می‌کند و روزهای برگزاری این دوره، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز موضوعاتی نظیر تعاریف و مفاهیم حسابداری، نحوه صدور اسناد حسابداری و بررسی نکات مهم در تراز آزمایشی و نحوه چک کردن و نظارت بر فرآیند حسابداری، آشنایی با صورت‌های مالی و آشنایی با تکالیف مالیاتی اشخاص حقوقی و جرایم مربوط به عدم انجام آنها را در بر می‌گیرد.

دوره آموزشی آنلاین تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی

شروع دوره آموزشی آنلاین «تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی» از ۲۰ اردیبهشت ماه بوده و این دوره  در روزهای زوج از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می‌شود.

ارکان مذاکره قرارداد و مشخصات مذاکره کننده قرارداد، مهارت‌های لازم برای عقد قرارداد، بررسی و نحوه نگارش قرارداد همکاری، نحوه تنظیم یادداشت تفاهم و بررسی چند نمونه قرارداد حمل و نقل و  نفت و گاز و بررسی موارد حقوقی و تطبیق آنها با قوانین تجاری از جمله موضوعاتی است که به عنوان سرفصل آموزشی این دوره تعریف شده است.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس    https://itecc.tccim.ir/ قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های ۸۸۱۰۷۷۳۲ و ۸۸۱۰۷۷۲۳ تماس بگیرند.

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=38918

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها