راه برگشت؛ دنیا چه چیزی را می تواند از شروع مجدد مسافرت ها پس از کووید – ۱۹ یاد بگیرد

با طی شدن قرنطینه کووید – ۱۹ در چین و برخی کشورها، مسافرت ها دوباره آغاز می شود. تجربه کشورها همچنان با افزایش اطمینان مشتری در مسافرت می تواند به مشاغل در بخش های دیگر دنیا کمک کند تا بتواند دوره معمول پس از آن را پشت سر گذارد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، با پایان یافتن موج اول قرنطینه کووید – ۱۹ در چین و برخی کشورها مسافرت ها در حال آغاز شدن است. در این مقاله ما به این می پردازیم که چگونه شرایط بهبود یافته است و مسافران چینی درباره مسافرت آینده چه در سر می پرورانند و چگونه صنعتگران به این روند پاسخ می‏دهند. کشورها و تمام مناطق در دنیا به تدریج به سمت این مسیر می روند که پاندمیک را پشت سر بگذارند. ما امیدواریم که تجربه ی چین بتواند در واقع دیگر کشورها را در توانستن و یا نتوانستن در امر بهبود روند سفر تحت الشعاع قرار دهد.

چطور صنعت گردشگری در چین در حال آغاز شدن است

قرنطنیه چین پشت سر گذاشته شده و موارد گزارش شده محلی جدید در مورد کووید – ۱۹ عملاً به صفر رسیده است. مشاغل با احتیاط پیش می روند اما تقریباً همه ی ادارات، کارخانه ها، مدارس و مغازه ها باز شده اند بنابراین اکثر جاذبه های گردشگری برقرار هستند. آمار اخیر در مورد حساسیت مشتریان در چین نشان می دهد که اعتماد به مردم بازگشته و اکثراً در مورد برگشت به کار بیشتر احساس امنیت می کنند و نسبت به ۲ هفته ی پیش این اطمینان بیشتر شده است.

وقتی قرنطینه پایان می یابد اولین چیزی که مردم می خواهند انجام دهند این است که برای بیرون غذا خوردن هزینه کنند. دومین مورد بعد از اتمام قرنطینه مساله مسافرت است. آمار مشتریان ما نشان می دهد که اعتماد به سفر داخلی پس از طی دو هفته گذشته تا ۶۰ درصد افزایش یافته است. تعداد مسافران برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر تا ۵۳ درصد از سال ۲۰۱۹ کاهش داشت اما این مساله نشان می دهد ما با یک بهبودی از وضع مسافرت نسبت به تعطیلات آخر هفته آوریل مواجه هستیم این درست زمانی است که مسافرت ۶۱ درصد کاهش یافته بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را دانلود کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22645

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها