رمز ارز؛ روشی آسان برای نقل و انتقال پول و ارزآوری

قانونگذاری های انجام شده و مصوبه جدید دولت در  ایران، فرصت های مناسبی برای بازرگانان به منظور ورود به حوزه تکنولوژی رمز ارز و بلاکچین به وجود آورده است. دور زدن تحریم ها و امکان نقل و انتقال پول و ارز آوری، از مزایای مهم صنعت رمزارز است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در اولین نشست از سلسله نشست های مجازی رمز ارز و بلاکچین، فرصت های ورود بازرگانان به تکنولوژی رمز ارز با تاکید بر ظرفیت های عملی مصوبه جدید دولت توضیح داده شد.

پروتکل های اساسی بلاکچین، سیستم های متمرکز و غیرمتمرکز نیز از جمله مباحثی بود که در این نشست مجازی تبیین شد.

علاوه بر این تکنولوژی، رمز ارز و بلاکچین روند واردات و صادرات را تسهیل نموده،  امکانات مناسبی برای بازرگانان و فعالان اقتصادی، از جمله انجام عملیات زنجیره تامین کالا به صورت تمام خودکار، بالا رفتن امنیت اطلاعات در  مرحله شناخت مشتری و همچنین، تبادلات مالی فراهم خواهد شد.

بر اساس آنچه در اولین نشست رمز ارز و بلاکچین مطرح شد، با وجود ریسک بالای ورود به این صنعت، به دلیل به رسمیت شناخته شدن در بسیاری از سیستم ها، این صنعت می تواند گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری باشد و با استفاده از این تکنولوژی، افراد می توانند در هر جای دنیا و با هر شخص دیگری تبادلات مالی انجام دهند.

گفتنی است اتاق بازرگانی اصفهان در نظر دارد در جلسات بعدی از سلسله نشست های رمز ارز و بلاکچین، کلیه مباحث  تکمیلی و تخصصی را از پایه برای علاقه مندان این حوزه ارائه دهد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=25155

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها