رونمایی از سند مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان از رونمایی سند مرکزکارآفرینی و کار بانوان و خانواده این اتاق با هدف تمرکز بر سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و فرهنگی به‌عنوان دیباچه سرمایه اقتصادی (ارزش‌آفرینی، ثروت‌آفرینی و کارآفرینی) ایجاد زیست‌بوم کامروا برای بانوان و خانواده و ارتقای سطح شکوفایی، کامیابی، احساس رضایت و پیشرفت فردی، بهبود کیفیت زندگی اقتصادی، خانوادگی و اجتماعی بانوان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، مسعود گلشیرازی درخصوص ثمرات این مرکز در آینده تصریح کرد: این مرکز به یقین، زمینه‌ساز حرکت و پویایی هدفمند اقتصادی و فرهنگ‌سازی برای افزایش تولید، صادرات کالا و خدمات خواهد بود.

فرشته امینی، رئیس شورای راهبردی، مرکزکارآفرینی و کسب کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان نیز گفت: ماموریت این مرکز، شناسایی، بسترسازی، توانمندسازی و شبکه‌سازی بانوان کارآفرین و یا مستعد کارآفرینی و پیشرفت و توسعه زیست‌بوم کسب‌و‌کار در راستای خلق ارزش خانواده کارآفرین است.

وی فزود: اعضای زیست‌بوم کسب‌وکار بانوان شامل: اعضای بانوی اتاق بازرگانی با تمرکز بر SMEبنگاه‌های کوچک و متوسط (به‌علت چابکی، توانمندی، علاقه‌مندی و آمادگی)، بانوان کارآفرین و یا فعال و یا شاغل در سازمان‌ها و بنگاه‌های زیست‌بوم کسب‌وکار، بانوان مستعد کارآفرینی و خانواده آنان (فرزندان، همسر، پدر و مادر) و همسران اعضای اتاق بازرگانی در نظر گرفته شده‌اند.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: درواقع، برای بانوان به‌عنوان نیروی موثر تمدن ساز و جامعه ساز در تحقق رشد اقتصادی پیوسته، باثبات و پرشتاب، برنامه‌ریزی متنوعی شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22429

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها