رویداد شبکه سازی میتاپس در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

رویداد  شبکه سازی میتاپس  (Meet Tups) با موضوع  آینده صادرات و کسب و کارهای بخش خصوصی با   حضور جمعی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان در  سالن اجتماعات  اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، دورهمی صمیمی مدیران با عنوان میتاپس (Meet Tups) یک دورهمی و شبکه سازی برای معرفی مدیران ارزش آفرین، گسترش شبکه دوستان کاری، هم افزایی و انتقال تجارب مؤثر و کاربردی بین مدیران است. هدف از برگزاری  میتاپس تشکیل یک خانواده بزرگ و صمیمی از مدیران بنگاه های اقتصادی  است.

سید حمید حسینی دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق هدف از برگزاری این رویدادرا استفاده از تجارب موفق کاربردی مدیران بنگاه های اقتصادی ،  شبکه سازی بین فعالان اقتصادی ،ایده گرفتن برای  توسعه کسب و کار،افزایش  پتانسیل‌ها و قابلیت‌های فردی و گروهی و توسعه فروش محصولات و ایجاد  بازارهای جدید در قالب شبکه میتاپس  برشمرد.

وی خواستار فرصت یابی فعالان اقتصادی استان اصفهان از پیامد ویروس کرونا در منطقه شد و گفت:در شرایطی که کالاهای چینی و برخی از کشورها به دلیل گسترش این ویروس امکان ورود به کشورهای هدف صادراتی را  ندارد ،تولیدکنندگان و صادرکنندگان می توانند از این فرصت استفاده کنند و سهم  حضور در بازار کشورهای همسایه را افزایش دهند .

 حسینی با اشاره به توانمندی های  استان اصفهان در تولید مصالح ساختمانی از جمله فولاد گفت:سهم اصفهان در صادرات میلگرد به عراق  قابل توجهی است و می تواند این سهم افزایش چشمگیری داشته باشد.

علی کرباسی زاده مشاور عالی اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این رویداد با تشریح برنامه ها و اولویتهای اتاق بازرگانی اصفهان گفت:در اتاق های نسل دوم توسعه کسب و کار فعالان اقتصادی بویژه اعضای اتاق در اولویت قرار گرفته است.

درپایان این رویداد شرکت کنندگان به  معرفی تولیدات خود پرداختند.

گفتنی است این رویداد به همت مرکز کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا  اتاق بازرگانی اصفهان برگزارشد .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20302

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها