رویداد کارآفرینان آینده در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

مراسم افتتاحیه و اولین جلسه رویداد کارآفرینان آینده در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شاخص اقتصاد، این مراسم در سالن جلسات مدیریت توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان با هدف آموزش و آشنایی بازرگانان کوچک و آینده با مهارت های کسب و کار و تجارت برگزار شد.

در برگزاری رویداد کارآفرینان آینده و بازرگانان کوچک، مهارت های “تصمیم گیری” “خلاقیت”، “کارآفرینی” و “هوش مالی” آموزش داده خواهد شد.

این رویداد مجازی به سبک بازی های خلاقانه، نوآورانه، استراتژیک و سفر کسب و کار از هفته آینده برگزار می شود.

احسان شهیر، مدیر توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست گفت: سلسله برنامه های کارآفرینان آینده در تابستان امسال پس از فراخوان و ثبت نام از داوطلبان، در محل این مدیریت و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی اجرا می شود.

وی افزود: در این رویدادها حدود یکصد نفر در دو سطح بازرگانان کوچک برای مقطع سنی ۱۰ تا ۱۴ سال و کارآفرینان آینده برای مقطع سنی ۱۵ تا ۱۸ سال، و در دو گروه مجزای پسر و دختر و با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی و خوداشتغالی حضور دارند.

نوجوانان و جوانان شرکت کننده در این رویداد ضمن فراگیری آموزش های تئوری و کارگاهی، از مراکز اقتصادی برتر استان بازدید و با کارآفرینان موفق به گفت و گو و تبادل نظر می پردازند.

این رویدادها طی ۹ هفته از ۱۷ تیرلغایت ۱۳ شهریورماه سال جاری بصورت  یک روز در هفته برای هر مقطع سنی برگزار خواهد شد.

پیش از این، نشست توجیهی ویژه والدین برای رویداد بازرگانان کوچک ۱۰ تا ۱۴ ساله با هدف آشنایی والدین با نحوه آموزش فرزندانشان بصورت مجازی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شده بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22272

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها