رییس هیات مدیره فراکسیون کشاورزی اتاق ایران:بدنبال سرو سامان دادن به وضعیت محیط زیست و کشاورزی هستیم

رییس هیات مدیره فراکسیون کشاورزی اتاق ایران گفت: ما در فراکسیون نوپای کشاورزی آمده ایم تا به وضعیت محیط زیست، تولید و کشاورزی کشورسرو سامان بدهیم که با کمک دیگر اعضا و همت کشاورزان به عنوان بزرگترین تشکل کشوراین کار را انجام می دهیم.

محمد صادقی روز پنجشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری شاخص اقتصاد افزود: در حالی که ۱۰ درصد تولید ناخالص ملی و ۲۴ درصد اشتغالزایی در اختیار بخش کشاورزی، تولید و محیط زیست است، اما این بخش همچنان نادیده گرفته می شود.

وی گفت: ما به عنوان یک تشکل بزرگ آمده ایم حق کشاورزان را بگیریم و مطالبه گرحقوق آنان باشیم، زیرا معتقدیم بزرگترین کار دراین بخش انجام می شود.

صادقی افزود: این فراکسیون بدنبال متحد کردن کشاورزان برای رفع مشکل آنان و به سامان رساندن کشاورزی کشوراست و معتقدیم تا خود کشاورزان مطالبه گر حقوق خود نباشند، کارشان به سامان  نمی رسد.

رییس کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: اگر فراکسیون کشاورزی اتاق ایران پا بگیرد که با اتفاق نظر و اتحاد کشاورزان و دیگر اعضا نیز این کار میسر می شود، حرف برای گفتن بسیار زیاد است و ما نمی گذاریم با این تشکل قوی و با فراکسیون جدید و با انگیزه بخش کشاورزی ما ضعیف تر از این شود.

وی در خاتمه از کشاورزان و دیگر کمیسیون های کشاورزی ۳۱ اتاق بازرگانی کشور خواست فارغ از احساسی و بعد جغرافیایی ، قوم، زبان و نژاد، بدنبال احقاق حق کشاورزان باشند تا این بخش تاثیرگذار بتواند قوی تر از گذشته عمل کند.

محمد صادقی رییس کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان در انتخابات فراکسیون کشاورزی اتاق ایران با حضور روسای کمیسیون های کشاورزی اتاق های سراسر کشور با کسب۲۴ رای از مجموع ۲۵ رای به عنوان رییس هیات مدیره فراکسیون کشاورزی اتاق ایران انتخاب شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20361

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها