سومین تور کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان

کارگروه “هر روستا یک مهارت” ذیل کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی و تشکل ها، سومین تور مسئولیت اجتماعی را به منظور بازدید از فرهنگسرای حافظ (پایگاه اشتغال محلی) برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان در این بازدید مجتبی کاروان، نایب رئیس کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه اتاق بازرگانی اصفهان در راستای مسئولیت اجتماعی خود به عنوان اتاق نسل سوم، از این مجموعه بازدید نمود، از راه اندازی حرکت های مردمی و خودجوش برای ایجاد شغل در سطح استان ابراز خرسندی نمود.
وی از اعلام آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان برای تأمین هزینه های مربوط به مباحث آموزشی، کمک به تأمین مواد اولیه و مباحث مربوط به بازاریابی و فروش این پایگاه خبر داد.
کاروان با بیان اینکه حرکت بسیار خوبی در پایگاه اشتغال محلی ایجاد شده و باید به پویش مذکور قدرت بخشید، افزود: اتاق اصفهان برای برنامه ریزی هرچه دقیق تر و کمک به هدفمندتر نمودن اقدامات این پایگاه وارد عمل خواهد شد.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان ابراز امیدواری نمود با حمایت هرچه بیشتر از اقدامات انجام شده، این حرکت می تواند به عنوان یک مدل موفق کارآفرینی در سطح استان تسری یابد.
وی همچنین تصریح کرد: با تداوم چنین حرکت هایی می توان شاهد زدودن فقر و محرومیت از مناطق حاشیه نشین و محروم استان بود.
شایان ذکر است در این مرکز برای۲۰۰ نفر شغل ایجاد شده و در صورت پشتیبانی و حمایت پتانسیل اشتغالزایی برای ۱۰۰۰ نفر نیز فراهم خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=24742

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها