صنعت در عصر کرونا

کرونا ویروس یک بیماری چالش برانگیز است که به راحتی در مکان های عمومی قابل سرایت می باشد. بنابراین آمادگی افراد جهت مواجهه با این بیماری مسری و مقابله و کنترل بیماری شدید ناشی از کرونا ویروس در مکان هایی که موارد مشکوک یا قطعی بیماری وجود دارد بسیار ارزشمند خواهد بود

ویروس‌های کرونا می‌توانند حیوانات و انسان‌ها را آلوده کنند و باعث بروز ناراحتی‌های تنفسی شوند؛ این ناراحتی‌ها ممکن است به اندازه سرماخوردگی خفیف یا به اندازه ذات الریه شدید باشند. در موارد نادر، ویروس‌های کرونای حیوانی، انسان‌ها را آلوده و سپس بین آنها سرایت پیدا می‌کنند.

این ویروس ها بیماری های مختلفی را از سرماخوردگی معمولی گرفته تا سندرم حاد و شدید تنفسی، ایجاد می کند. این بیماری به نام سندرم نارسایی تنفسی شناخته شده است.

 پژوهش ها حاکی از آن است که در انتقال ویروس پیشگیری و آموزش به افراد مواجهه با خطر و ارتقاء رفتارهای خودمراقبتی، منجر به کاهش سرعت سرایت بیماری در جوامع شده و شناسایی منابع انتقال بیماری می تواند در کنترل آن موثر باشد.

مرکز تخصصی توسعه کسب و کار اتاق،مرکزآموزش و توسعه سرمایه انسانی اتاق (متسا) اصفهان در راستای مسوولیت اجتماعی خود اقدام به انتشار پژوهشی  به صاحب امتیازی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با عنوان “صنعت در عصر کرونا” چه کنیم؟ چگونه با آن خود را تطابق دهیم” نموده که به شرح زیرآمده است:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20791

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها