حال و هوای بازار ارز و طلا به روایت «اقتصادنیوز»:

قیمت طلا و سکه صعودی شد /دو نیمه متفاوت دلار و درهم

قیمت سکه امامی امروز تقریبا 409 هزار تومان بر ارزش خود افزود و به 30 میلیون و 900 هزار تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز دوشنبه ۸ خرداد ماه قیمت دلار و درهم تا قبل از نیمه ظهر نسبت به روز قبل تقریبا رنج بود اما از نیمه ظهر به سمت بالا حرکت کرد و در حول و حوش ۱۵۰ تومان افزایش را ثبت کرد.

قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز افزایشی شده است.قیمت دلار امروز  ‌دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با افزایش حدود ۹۰ تومانی در سطح عدد ۴۲ هزار و ۵۸۴ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو در این مرکز رقم ۴۵ هزار و ۶۹۲ تومان را نشان می‌دهد که نسبت به روز قبل حدود ۹۰ تومان افزایش یافته است.

قیمت درهم امارات نیز در سطح ۱۱ هزار و ۵۹۵ تومان اعلام شده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۸ هزار و ۷۱۲ تومان، ۴۱ هزار و ۵۳۹ تومان و ۱۰ هزار و ۵۴۱ تومان درج شده است.

همچنین قیمت هر گرم  طلا ۱۸ عیار  امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا در سطح قبلی ۲ میلیون و ۴۲۸ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز توافقی

قیمت ارز در سایت کانون صرافان امروز افزایشی شده است.

قیمت دلار امروز ‌دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) بطور میانگین ۴۲ هزار و ۱۴۸ تومان اعلام شده که نسبت به روز قبل افزایش ۶۷ تومانی داشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز با ۱۸۰ تومانی، رقم میانگین ۴۵ هزار و ۲۴۶ تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین ۱۳ هزار و ۶۷۳ تومان اعلام شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که در  بازار ارز آزاد  با قیمت‌هایی که بانک مرکزی آنها را غیررسمی می‌خواند،  قیمت دلار  در کانال ۵۱ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، قیمت سکه امامی امروز با کاهش تقریبا ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته در کانال ۲۹ میلیون تومانی قرار گرفت و رقم میانگین ۲۹ میلیون ۹۱۸ هزار تومان را به ثبت رساند اما تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰ به ابتدای کانال ۳۰ میلیون تومانی برگشت.

شکاف بین قیمت‌های درج شده در سایت کانون صرافان با قیمت  سکه امامی  در سایت اتحادیه سکه و طلا بازهم افزایش یافته، به طوری که در سایت اتحادیه  قیمت سکه امامی  در سطح ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز رقم میانگین حدوداً ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را نشان می‌دهد.

تا حوالی ظهر امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ قیمت ربع سکه در کانون صرافان رقم ۱۰ میلیون و ۶۲۵ تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته حدود ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.

طلا و سکه بالاخره بالا رفت

بازار طلا و سکه در سومین روز هفته جاری بعد از چند روز نزول بالاخره تا حدودی زیان روز های قبل را جبران کرد.آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا ۱۸ عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز های قبل پیشروی کرد.

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز تا سطح ۲ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان بالا رفت اما ظهر امروز در محدوده ۲ میلیون و۵۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید؛ این قیمت در مقایسه با روز قبل نزدیک به ۴۱ هزار تومان افزایش را نشان می دهد. قیمت سکه امامی هم امروز تقریبا ۴۰۹ هزار تومان بر ارزش خود افزود و به ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=39394

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها