مجموعه مدیریت اصفهان به دنبال رفع مشکلات تولید است

استاندار اصفهان گفت: هدف مجموعه مدیریت این استان هموار کردن تمامی راه‌های تولید است که از فرصت ها برای رفع مشکلات بهره می‌گیریم.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، عباس رضایی در حاشیه نودمین جلسه  شورای گفت‌ و گوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی اصفهان افزود: امسال در سال جهش تولید قرار داریم و هم و غم مسوولان استان رفع مشکلات، تسهیل در امر تولید و محقق کردن جهش تولید است.

وی ادامه داد:‌ بخشنامه‌ای از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها ابلاغ شد و ممکن بود تفسیرهای متعددی از آن برای برخی روسای بانک‌های استان پیش آید و ممکن بود اشکالاتی در ارائه برخی تسهیلات به فعالان اقتصادی به ویژه افرادی که وام‌های بیش از ۵۰ میلیارد ریالی نیاز دارند، بوجود بیاید.

استاندار اصفهان افزود: در همین راستا به منظور یکپارچه شدن و هماهنگ شدن تفاسیر و اینکه کار تولید و سرمابه گذاری در استان متوقف و دچار چالش نشود جلسه فوق العاده شورای گفت‌ و گوی بخش خصوصی و دولت برگزار شد و این بخشنامه از ابعاد مختلف بررسی شد.

وی اظهارکرد: در این خصوص از طریق بانک مرکزی راجع به این بخشنامه پرس‌ و جوهایی داشتم و از سوی دیگر دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان نیز بررسی‌های کارشناسی لازم را دنبال کرده بودند.

رضایی بیان کرد: در مجموع پس از رایزنی‌های مختلف و بیان نقطه نظرات بانک‌ها، فعالان بخش خصوصی و دستگاه‌های مسوول استان، تفسیر دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان به عنوان معیار عمل در ایجاد وحدت رویه بانک‌ها به تصویب شورای گفت‌ و گوی بخش خصوصی و دولت رسید.

وی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد در صورتی که باز هم مشکلی بوجود ایجاد شود، مساله از طریق ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا پیگیری شود.

نودمین شورای گفت‌ و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور استاندار، رییس و اعضای اتاق بازرگانی اصفهان، دادستان، روسای بانک‌های استان، مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی و فعالان بخش خصوصی در این اتاق بازگانی برگزار شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22685

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها